У більшості випадків, бажання скинути зайві кілограми та привести свої форми у належний порядок у багатьох асоціюється виключно з фізичними тренуваннями. І хоча вони дійсно мають важливе значення в даному процесі, є й інші не менш ключові моменти, одним із яких є харчування після тренування для схуднення.

Причому варто одразу наголосити на тому факті, що дана тема актуальна не лише як ефективний інструмент для скидання зайвої ваги, а й для подальшої підтримки досягнутих результатів на належній висоті. І в цій статті ми розглянемо, що можна їсти після тренування для схуднення, а від чого навпаки варто відмовитися.

Встановлення мети.

Саме так. Починати варто з правильно поставленої мети, яка й надалі буде тим самим орієнтиром, який допоможе уникнути спокуси закинути почате, з’їсти щось зайве або навіть пропустити тренування.

Для чіткого і, що важливо, реального формулювання в ідеалі варто скористатися послугами професійного тренера, який крім консультацій, пов’язаних із фізичними вправами, доступно пояснить, що є після тренування, щоб схуднути. При цьому повністю враховуючи вашу конституцію тіла, стать та метаболізм.

Ось кілька ключових моментів, на які варто звернути увагу при постановці ваших цілей:

  • Мета має бути вашим особистим бажанням (а не тому, що хтось вами незадоволений);
  • Мета повинна бути виражена в цифрах (скільки ви хочете скинути?);
  • Мета повинна бути обмежена в часі (коли ви це хочете?);
  • Мета має бути реальною. (наприклад, скинути 30кг за тиждень без ампутації кінцівок та хірургічного втручання – це нереальна мета).

Що є після тренування для схуднення.

Визначившись з правильною метою, можна переходити до побудови стратегії харчування, яка дозволить Вам реалізувати задумане в потрібні терміни. Причому в деяких моментах питання «що можна їсти після тренування, щоб схуднути» схожі як для чоловіків, так і для жінок.

Наприклад, Вам знадобляться продукти з вмістом білка, що легко засвоюється організмом, для відновлення м’язової маси (що важливо для обох статей, незалежно від поставленої мети).

При цьому не варто забувати про фрукти та овочі, які крім вмісту в собі корисних елементів, що допомагають спалювати небажані жирові тканини, також покращують процес травлення, оскільки той же білок вимагає значних енергетичних витрат.

А ось чого точно не варто їсти після тренування для схуднення, то це борошняні та солодкі вироби, у тому числі газовані напої з різними смаками. Це гарантований варіант даремно витратити час та сили в нікуди.

Режим приймання їжі.

Не варто також забувати і про те, що тільки наявність інформації про вміст корисних для схуднення калорій, і харчових елементів не будуть ефективні без розуміння правильного режиму харчування. А тому важливо розібратися в питанні: коли є після тренування, щоб схуднути»?

Оптимальним варіантом буде прийняття їжі через годину чи дві після тренувань. За цей час організм, виснажений фізичними навантаженнями, починає компенсувати витрачену енергію за рахунок спалювання тих непотрібних сантиметрів жирового прошарку. Таким чином реалізовуватиметься так зване вуглеводне вікно після тренування для схуднення.

Якщо почуття голоду викликає яскраво виражений дискомфорт, (слабкість у тілі, легке запаморочення) то ідеальним виходом із цієї ситуації буде випити чистої води, яка може знизити неприємні відчуття та відновити водний баланс в організмі.

Тим, кого цікавить що є після тренування ввечері, щоб схуднути, варто звернути увагу на продукти з найнижчим вмістом важкозасвоюваних елементів. Наприклад, склянка знежиреного кефіру, яка здатна вгамувати голод, а також відновити водний і білковий баланс в організмі.

І наостанок…

Одним із ключових моментів, який дійсно ефективно працює, але чомусь рідко згадується в подібних статтях, є ваша концентрація на позитивних змінах. Викиньте з голови всі сумніви та сфокусуйте свою увагу виключно на позитивних зрушеннях у процесі створення фігури вашої мрії. Все у вас вийде.