fbpx

Тренировки по боксу ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ ТРЕНУВАННЯ З БОКСУ Бокс - це школа життя. Він вчить не бити, а тримати удар. Записатися Приложение для записи в тренажерный зал RDX Мобільний додаток Наші клієнти можуть контролювати свої клубні картки та записи через зручну програму Детальніше Набор в детские группы на сентябрь НАБІР У ДИТЯЧІ
ГРУПИ
Детальніше

Напрямки у RDX GYM

Мережа фітнес клубів RDX GYM – ідеальне місце для тих, хто дбає про своє здоров’я. Незалежно від того, хто ви – новачок чи підготовлений атлет, у наших фітнес-клубах ви завжди зможете знайти заняття до душі.

RDX - Місце твого заряду

Нами розроблені програми тренувань з урахуванням будь-яких інтересів та переваг незалежно від віку чи фізичної підготовки. Чоловіки матимуть змогу відвідати наші тренажерні зали, оснащені першокласним обладнанням. Представниці прекрасної половини людства отримають заряд енергії на групових чи персональних тренуваннях.

Сеть тренажерных залов в Харькове - RDX GYM

Бокс

Якщо ви ніколи не займалися боксом – RDX це спортивний центр, де ти можеш це зробити безпечно, професійно та цікаво для себе!
Тренажерный зал в Харькове от RDX

Тренажерний зал

RDX Тренажерний зал – комфорт, безпека, результат! За будь-якого рівня підготовки заняття в тренажерному залі RDX будуть максимально комфортними, а результати не забаряться!
Персональные тренировки в тренажерном зале

Персональний тренінг

Команда професійних тренерів RDX допоможе досягти нових спортивних висот, покращити фізичну форму та самопочуття, зробити заняття в залі по-справжньому комфортними та ефективними.
Кроссфит в Харькове от RDX

Кросфіт

Crossfit універсальний і він може дати кожній людині щось своє. Одним дає бити рекорди, а іншим покращити форму, скинути зайву вагу, покращити функціональні можливості організму!
Секция Kangoo Jumps

Kangoo jumps

Kangoo jumps — остання тенденція у спорті та фітнесі, яка набирає популярності як у всьому світі, так і в Україні.
TRX в Харькове от RDX

TRX

TRX Стретчинг – це комплекс вправ, спрямований на розвиток гнучкості, покращення еластичності м’язів та рухливості суглобів.
OCR в Харькове от RDX GYM

OCR

OCR – це трейловий біг по пересіченій місцевості, на якій є як природні перешкоди, так і штучно зроблені.
Детский бокс в Харькове от RDX

Дитячий бокс

Бокс – це не тільки вміння постояти за себе і дати здачу кривднику. Це цікаві заняття, які сприяють гармонійному фізичному, розумовому та психологічному розвитку дитини.

Центр фітнесу та боксу RDX у Харкові

Центри фітнесу та боксу RDX GYM – це більше, ніж просто фітнес-клуб. Це клуб спортивних насолод, призначений для близьких за духом людей. Усіх членів нашого клубу об’єднує прагнення бути найкращими завжди та у всьому.

Сеть тренажерных залов в Харькове - RDX GYM

Вітання! Мене звуть Андрій Троценко. Я засновник мережі клубів RDXgym.

Хочу, щоб ти познайомився ближче з нашою ідеєю та концепцією.

RDX – це функціональна платформа для твоїх спортивних досягнень.
Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

Клуби обладнані таким чином, щоб твоє тренування було максимально насиченим. Зали грамотно розбиті на зони: багатофункціональна зона кардіо. зона боксу, зона єдиноборств, тренажерний зал, функціональна зона кросфіт.
А також зони з функціональними перешкодами, де ви зможете підготуватися на різні забіги мульти, такі як Race Nation, Spartan Race, Iron way, Ocr Характер та інші.

RDX GYM – це потужний арсенал для силових та фітнес тренувань, функціональна кардіозона, зона вільних ваг, силові тренажери та різноманітний фітнес інвентар для обробки всіх необхідних груп м’язів.

Ми постійно поповнюємо клуби новим обладнанням та інвентарем. Я сам особисто вибираю та тестую кожне обладнання.
Удосконалюємо тренувальні зони та тестуємо нові фітнес гаджети.

І все це має на меті: закохати кожного в спорт і показати, що фітнес клуб уже давно вийшов за рамки звичайної “тренажерки”.

Нам довіряють найкращі

2 сучасні зали в Харкові

Наші клуби завжди відкриті для всіх прихильників здорового способу життя, а також для спортсменів-професіоналів! Наша мета – зробити спорт доступним для полтавців та гостей нашого міста та залучити дорослих, дітей та підлітків до активного способу життя, створити здорове майбутнє для всієї родини! Ми прагнемо популяризації здорового способу життя, максимально залучаючи дітей та підлітків до системи спортивних та фітнес-заходів та змагань.

Выбирай где зависать

Сеть центров фитнеса и бокса RDX- это два спортивных клуба площадью более 1200кв.м. каждый. Лучшее место для того, чтобы привести себя в идеальную спортивную форму в комфортных условиях.

Придя в наш спортклуб, Вы абсолютно забудете о проблемах и заботах внешнего мира. Вас встретит вежливый и сочувственный персонал. Главная задача сотрудников нашего спортклуба – обеспечить нашим клиентам идеальные условия для тренировок. Вы растворитесь в бодрой атмосфере, которая царит в спортклубе.

Клуб фитнеса и бокса RDX RED

RDX RED

RDX RED – наш первенец и любимец. 7 лет назад мы открывали этот клуб с идеей, чтобы любой человек имел доступ не только к тренажерам, но и научился боксировать! Высокий потолок, зоны без ограничений – мы действительно были первыми, кто смог объединить на одной платформе много различных популярных направлений.

Клуб фитнеса и бокса RDX WHITE

RDX WHITE

Центр фитнеса и бокса RDX White – появился через 6 лет после первого клуба (RED).
Нашей командой были исправлены все ошибки, которые были допущены при создании первого клуба и внедрено, все лучшее, что оценили клиенты за годы работы и практики и все то, что приносит реальные результаты.

RDX GYM – місце твого заряду!

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Фітнес -мережа RDXGYM – це функціональна платформа для ваших спортивних досягнень. Наша мета: Через різноманітність обладнання + потужну тренерську команду закохати всіх у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для подібних людей, які приходять, щоб отримати зарядку енергії для досягнення не лише у спорті, але й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Вибери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботы
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00
  2

  RDX GYM WHITE

  Адрес

  ул. Академика Барабашова 36В

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим работы
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00

  Будь в курсі новин від RDX Gym

  Новини, Акції, Інформація про знижки в Центрі фітнесу та боксу RDX. Фітнес Преміум класу у центрі Харкова

  X
  Заповніть форму, передзвонимо вам протягом декількох хвилин!
  Дякуємо! Менеджер вже телефонує Вам
  +38 (099) 999-99-99