Напрямки для дорослих у RDX GYM

Мережа фітнес клубів RDX GYM – ідеальне місце для тих, хто дбає про своє здоров’я. Незалежно від того, хто ви – новачок чи підготовлений атлет, у наших фітнес-клубах ви завжди зможете знайти заняття до душі.

Персональные тренировки в тренажерном зале

Персональний тренінг

Команда професійних тренерів RDX допоможе досягти нових спортивних висот, покращити фізичну форму та самопочуття, зробити заняття в залі по-справжньому комфортними та ефективними.
Тренажерный зал в Харькове от RDX

Тренажерний зал

RDX Тренажерний зал – комфорт, безпека, результат! За будь-якого рівня підготовки заняття в тренажерному залі RDX будуть максимально комфортними, а результати не забаряться!
Сеть тренажерных залов в Харькове - RDX GYM

Бокс

Якщо ви ніколи не займалися боксом – RDX це спортивний центр, де ти можеш це зробити безпечно, професійно та цікаво для себе!
OCR в Харькове от RDX GYM

OCR

OCR – це трейловий біг по пересіченій місцевості, на якій є як природні перешкоди, так і штучно зроблені.
Кроссфит в Харькове от RDX

Кросфіт

Crossfit універсальний і він може дати кожній людині щось своє. Одним дає бити рекорди, а іншим покращити форму, скинути зайву вагу, покращити функціональні можливості організму!
Секция Kangoo Jumps

Kangoo Jumps

Kangoo jumps — остання тенденція у спорті та фітнесі, яка набирає популярності як у всьому світі, так і в Україні.
TRX в Харькове от RDX

TRX stretching

TRX Стретчинг – це комплекс вправ, спрямований на розвиток гнучкості, покращення еластичності м’язів та рухливості суглобів.
TRX в Харькове от RDX

TRX functional

TRX – це система тренувань загального опору, яка побудована на залученні спеціального спортивного спорядження – підвісних петель

Кікбоксинг

Секція кікбоксингу в RDX доступна кожному – дітям, чоловікам та жінкам. Заняття побудовані таким чином, що і новачкам, і вже людям знайомим із цим видом єдиноборств, буде комфортно входити до ритму тренувального процесу.
Тайский бокс в Харькове от RDX

Тайський бокс

Секція тайського боксу в RDX доступна кожному – дітям, чоловікам та жінкам. Заняття побудовані таким чином, що Вам комфортно входитиме в ритм тренувального процесу.
Функциональный тренинг

Функціональний тренінг

Авторські тренінги – унікальні комплекси вправ, що дозволяють розвинути фізичні показники та вдосконалити координацію рухів.
Перкуссионный массаж Hypervolt в Харькове RDX

Масаж

Бажаєте відновитися після фізичних вправ і тренувань, зняти втому або зміцнити організм загалом – масажисти RDX допоможуть вам зробити тіло здоровим та красивим!

Запишись на тренування у RDX GYM

Напрямки для дітей у RDX GYM

Детский бокс в Харькове от RDX

Бокс

Бокс – це не тільки вміння постояти за себе і дати здачу кривднику. Це цікаві заняття, які сприяють гармонійному фізичному, розумовому та психологічному розвитку дитини.
Борьба самбо для детей в Харькове от RDX

Самбо

Самбо — спочатку радянське єдиноборство, назва якого розшифровується як «самозахист без зброї». Їм можуть займатися як дорослі, і діти.
Тайский бокс в Харькове от RDX

Тайський бокс

Тайський бокс для дітей пропонує унікальну, ефективну і, однозначно, видовищну систему рукопашного бою, яку може опанувати за мінімально короткий проміжок часу навчання навіть наймолодший адепт.
Вольная борьба в Харькове Дети RDX

Вільна боротьба

Вільна боротьба — бойове мистецтво, що включає переважно боротьбу землі. У вільній боротьбі вирішальне значення має технічний арсенал спортсмена, а чи не груба фізична сила.

Запишіть свою дитину на тренування у RDX GYM

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00
  2

  RDX GYM WHITE

  Адрес

  ул. Академика Барабашова 36В

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим работы
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00