Тренажерний зал у Харкові від RDX Gym

RDX Тренажерний зал – комфорт, безпека, результат! За будь-якого рівня підготовки заняття в тренажерному залі RDX будуть максимально комфортними, а результати не забаряться!
Тренажерный зал в Харькове от RDX

Тренажерний зал RDX оснащений сучасним обладнанням, що допомагає досягти оптимального результату та самостійно контролювати процес тренувань. У залі створено найкращі умови для ефективних тренувань чоловіків та жінок. Все обладнання залу поділяється на дві групи:

 • Кардіотренажери
 • Силові тренажери та зона вільної ваги

 

Кардіозона представлена першокласними кардіотренажерами для зміцнення серцево-судинної системи, дихальної системи, а також для спалювання зайвих жирових відкладень. Тренажери в залі RDX – це бездоганна якість, стильний дизайн, довговічні комплектуючі та передові технології в галузі спортивної індустрії.

Бігові доріжки – універсальні та прості у використанні. Обладнані сучасними діагностичними системами: контроль частоти серцебиття, сенсорні датчики зміни пульсу, автоматичне центрування полотна доріжки та зміна кута нахилу доріжки, які найкраще відповідають біомеханіці тіла. Вбудований вентилятор обдування тіла, а також аварійна зупинка за потреби за допомогою знімного ключа. Прекрасно підходить для загального зміцнення та тренування витривалості.

Велотренажер – відмінно тренує м’язи ніг та спини. Діагностичні системи забезпечать контроль за пульсом за допомогою системи самотестування, покажуть, яку дистанцію було проїхало, з якою швидкістю, скільки калорій витрачено. Прекрасно підходить кожному для розвитку витривалості та загального зміцнення, відновлення після травм, позбавлення зайвої ваги, а також рекомендовані для використання при варикозному розширенні вен.

Еліптичний тренажер (орбітрек) – має безліч переваг, головною з яких є те, що це – найбільш ефективний тренажер: заняття на ньому задіють більшу частину м’язів тіла. Це відбувається завдяки рухам, які максимально наближені до природних при ходьбі або бігу, при цьому відсутнє надмірне навантаження на суглоби та хребет. Використовуючи ручки тренажера можна задіяти м’язи верхнього плечового пояса, збільшить ефективність фізичних вправ.

Силова зона представлена професійними тренажерами провідних виробників та розробників спортивного обладнання. У залі створено всі умови для будь-яких силових тренувань за допомогою вантажоблокових тренажерів, тренажерів на вільних терезах, лав та стійок.

Усі тренажери підходять як чоловікам, так і жінкам, від початківців до професіоналів. Вони відтворюють природні рухи тіла без ударних навантажень, унеможливлює травмування.

До вправ з вільними вагами відносяться штанги, гантелі, диски, замки, тобто все те, що ми можемо переміщати самі в залі. Траєкторія руху при роботі з вільними вагами не задана тросами або направляючими, тому потребує певного досвіду та знання техніки вправ.

Вправи із вільними вагами переважно багатофункціональні. У таку роботу часто залучені майже всі м’язові групи тіла людини. При такій роботі крім м’язової групи, цілеспрямовано навантажується, під час вправи, працюють м’язи-помічники і м’язи-стабілізатори, які утримують корпус, рівновагу тіла, допомагають основній групі м’язів у виконанні вправи. Тому м’язові групи при роботі з вільними вагами включаються більше, ніж при роботі на блочних тренажерах.

Робота з вільними вагами мобілізує всі ваші сили, що, безперечно, позначається на загальному результаті. Велика кількість дзеркал, багато освітлення та зручна амортизаційна підлога робить Ваше тренування комфортним та безпечним.

Тренування у тренажерному залі у Харкові

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00
  2

  RDX GYM WHITE

  Адрес

  ул. Академика Барабашова 36В

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим работы
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00