Тайський бокс для дітей у Харкові від RDX Gym

Муай тай або, більш звична назва, тайський бокс – це найдавніше бойове мистецтво Таїланду, що прийшло до нас понад дві тисячі років тому з єдиноборства під назвою муай боран. Одним із перекладів слова «тай» є – вільний, тобто муай тай є вільний бій.

Богданов Виктор

Незважаючи на те, що тайський бокс, у професійному сенсі, є досить жорстким видом бойового мистецтва, на сьогоднішній день багато дітей захоплені спортивним виглядом цього єдиноборства. І, я вам скажу, недарма!

Кожна дитина мріє вирости і стати сильною і сміливою, захищати друзів і бути в змозі постояти за себе. Особливо ці почуття у дітей підігріваються художніми фільмами та сучасними комп’ютерними іграми за участю супергероїв, на яких усі хочуть бути схожими.

Тайський бокс для дітей пропонує унікальну, ефективну і, однозначно, видовищну систему рукопашного бою, яку може опанувати за мінімально короткий проміжок часу навчання навіть наймолодший адепт. Дуже багато часу приділяється освоєнню навичок координації, розвитку гнучкості та спритності, гармонійним фізичним навантаженням, вмінню контролювати свої дух та тіло. Це, у свою чергу, дозволяє правильно сформувати м’язовий корсет та зміцнити серцево-судинну систему.

Часто можна почути від вічно хвилюються за своїх онуків бабусь і вразливих матусь, тайський бокс дуже травмонебезпечний вид спорту. За стільки років свого існування ми можемо з упевненістю сказати, що муай тай такий самий, як і всі інші активні види спорту, нічим не відрізняється у більшу чи меншу сторону з розтягування чи вивихів. При виборі відповідної секції – варто більше приділяти увагу захисному спорядженню, дисципліни на заняттях та рівню підготовки тренера.

Тайський бокс для дітей на самому початку тренувального процесу – це скоріше ігрова манера ведення тренувань, яка дозволяє влитися в загальну групу спортсменів і поетапно зростати, досягаючи нових і нових рівнів. Це, у свою чергу, дозволяє захистити дітей від постійного впливу різних новомодних гаджетів та дає можливість розвиватися у дитини комунікабельності та стресостійкості.

Тренування з тайського боксу для дітей у Харкові

Розклад секції тайського боксу для дітей у RDX GYM

Ваша дитина зможе гідно протистояти навіть підлітку. Він практично пізнає закони фізики, такі як важіль. Перед ним відкриються таємниці та принади можливостей тіла, підтягнутого, спортивного, але водночас не перекачуваного. Він пізнає власну силу, але не грубу, а складається з 2 рівнозначних елементів: розуму та м’язів.

ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСубота
17:00
Тайський бокс (6-13 років)
Богданов Віктор
17:00 - 18:00
RDX RED
Тайський бокс (6-13 років)
Богданов Віктор
17:00 - 18:00
RDX RED
Тайський бокс (6-13 років)
Богданов Віктор
17:00 - 18:00
RDX RED

Понеділок

Середа

П'ятниця

Нет доступных тренировок в этом клубе!

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00
  2

  RDX GYM WHITE

  Адрес

  ул. Академика Барабашова 36В

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим работы
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00