Crossfit Profi у Харкові від RDX Gym

Вважаєш себе справжнім профі в кросфіт? Тоді авторський клас CROSSFIT PROFI у центрі фітнесу та боксу RDX саме для тебе!
Кроссфит в Харькове от RDX

Насамперед, CrossFit Profi – це тренування, яке відрізняється високою інтенсивністю і постійною зміною вправ. Вони включають елементи важкої та легкої атлетики, бодібілдингу, фітнесу, класичної гімнастики і навіть гиревого спорту. Головна мета цих занять – покращити фізичну форму, покращити роботу серця, судин, дихальної системи, навчити організм швидко адаптуватися до зміни навантажень.

Спільнота любителів CrossFit Profi зростає щодня. Починаючи з 2007 року, щорічно проходить велика кількість турнірів, у тому числі чемпіонати світу та Європи із цього, можна назвати, виду спорту. Останнім часом CrossFit Profi потужно розвивається і в Україні. Існує багато спортивних залів для підготовки до змагань з цього спортивного напряму, а влітку періодично проводяться CrossFit марафони та ігри.

Хід заняття CrossFit можна розділити на 2 типи.

Перший тип – це досить велика дистанція з перешкодами у вигляді болота, поля з колючим дротом, п’ятиметровими стінами тощо.

Другий тип – це CrossFit profi заняття у спортзалі. Типове CrossFit тренування може комбінувати такі види спортивної діяльності як спринтерські забіги, лазіння канатом, роботу з гантелями, штангами, гирями, гімнастичні вправи на кільцях, перекочування величезних покришок і багато інших активностей. Перелік вправ, який потрібно виконати за одне заняття, називається WOD (Workout of the Day). WOD можуть включати різну кількість різноманітних вправ і мати різну тривалість – робота з вагою, гімнастичні елементи, кардіо навантаження. WOD може повторюватися в кілька раундів. Кількість повторів однієї вправи може бути задана чи виконуватися до максимуму.

Тренування з Crossfit Profi у Харкові

Тренера з Crossfit Profi у RDX GYM

Наши клиенты выбирают RDX в первую очередь за профессиональных и внимательных тренеров. Это то, что нас сильно отличает от конкурентов. Наши тренеры – сертифицированные профессионалы мирового класса!

Путря Максим

Путря Максим

Інструктор групових програм, Інструктор з функціонального тренінгу, Інструктор тренажерного залу, Тренер Crossfit.

Запишись на тренування по Crossfit Profi у RDX GYM

Розклад секції Crossfit Profi у RDX GYM

Кожна кросфіт тренування в залі спрямована на розвиток усіх фізичних якостей атлета: його швидкості, сили, витривалості, спритності та гнучкості. Кожен із напрямів підготовки дає спортсмену переваги.

ПонедельникВторникСредаЧетвергПятницаСуббота
13:00
CrossFit
Пахомов Денис
13:00 - 14:00
RDX RED
17:00
CrossFit
Пахомов Денис
17:00 - 18:00
RDX RED
CrossFit
Пахомов Денис
17:00 - 18:00
RDX RED
18:00
CrossFit
Пахомов Денис
18:00 - 19:00
RDX RED
CrossFit
Пахомов Денис
18:00 - 19:00
RDX RED

Вторник

 • CrossFit Пахомов Денис · RDX RED
  17:00 - 18:00
 • CrossFit Пахомов Денис · RDX RED
  18:00 - 19:00

Четверг

 • CrossFit Пахомов Денис · RDX RED
  17:00 - 18:00
 • CrossFit Пахомов Денис · RDX RED
  18:00 - 19:00

Суббота

 • CrossFit Пахомов Денис · RDX RED
  13:00 - 14:00
Нет доступных тренировок в этом клубе!

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00
  2

  RDX GYM WHITE

  Адрес

  ул. Академика Барабашова 36В

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим работы
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00