Кікбоксинг у Харкові від RDX Gym

Секція кікбоксингу в RDX доступна кожному – дітям, чоловікам та жінкам. Заняття побудовані таким чином, що і новачкам, і вже людям знайомим з даним видом єдиноборств, буде комфортно входити до ритму тренувального процесу.

Кикбоксинг в Харькове от RDX

Секцію кікбоксингу рекомендується відвідувати спортсменам віком від 15 років та без обмежень.

Під час групових та індивідуальних тренувань з кікбосингу у Харкові виконується поетапне освоєння технік ударів, складних комбінацій бойових дій, відпрацювання яких до автоматизму нарівні з розвитком рефлексів дозволяє зміцнити м’язи плечового пояса, ніг та преса, впевнено здобувати перемоги у реальному бою.

Кікбоксинг називають універсальним бойовим мистецтвом через гармонійне поєднання практик тхеквондо та боксу. Заняття кікбоксингом для дорослих будуть цікаві навіть найвибагливішим спортсменам, оскільки в ході спарингів кожен боєць зможе відкрити нові можливості свого тіла, визначити оптимальний вид контакту під час роботи на рингу в парі.
Порівняно з іншими видами єдиноборств, кікбоксинг вигідно відрізняється унікальною системою підготовки, спрямованої на опрацювання практично всіх груп м’язів, розвиток універсальних бійцівських якостей.

Чому кікбоксинг у RDX?

 • професійні тренери, призери та учасники міжнародних змагань
 • наявність захисного екіпірування та спеціального обладнання та спорт інвентарю для тренувань
 • просторові зони для тренувань
 • гнучкий графік тренувань
 • індивідуальні тренування
 • міні тренувальні групи

 

Що ти отримаєш від занять з кікбоксингу в RDX?

 • розвинену мускулатуру
 • впевненість у собі та гарний настрій
 • покращення гнучкості та постави
 • придбання навичок для самооборони
 • звільнення від стресу та негативних емоцій
 • друзів та однодумців

Тренування з кікбоксингу у Харкові

Розклад секції кікбоксингу у RDX GYM

Кикбоксинг подходит всем, кто хочет максимально владеть собственным телом, развивать  все мышцы, ловкость, снять стресс после  трудового дня, а также научится приемам самообороны.

ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСубота
09:00
Кікбоксинг (8-16 років)
Бровіков Антон
09:30 - 10:30
RDX WHITE
10:00
19:00
Кікбоксинг (8-16 років)
Бровіков Антон
19:30 - 20:30
RDX WHITE
Кікбоксинг (8-16 років)
Бровіков Антон
19:30 - 20:30
RDX WHITE
20:00

Вівторок

Четвер

Субота

Нет доступных тренировок в этом клубе!

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00
  2

  RDX GYM WHITE

  Адрес

  ул. Академика Барабашова 36В

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим работы
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00