Дитячі класи в RDX - здорові та енергійні діти!

Дитячі групові тренування: Бокс для дітей. Кікбоксинг для дітей Вільна боротьба для дітей Повітряні полотна для дітей. Персональні тренування у тренажерному залі.

Вольная борьба в Харькове Дети RDX

У RDX діють різноманітні спортивні секції для різного віку та темпераментів дитини. Професійні тренери зведуть на мінімум можливість травм та дискомфорту для дитини, а також створять сприятливу атмосферу для кожного. Якщо у вас активні та енергійні діти і ви дбаєте про їхній фізичний та емоційний розвиток, то ми чекаємо на вас у нас у гостях. У той час поки дитина на секції ви зможете знайти собі заняття до душі або почекати на диванчиках за чашкою кави/чаю – тренування все дуже добре видно, так як тренувальні зони всі «прозорі»!

Напрямки для дітей у RDX GYM

Детский бокс в Харькове от RDX

Бокс

Бокс — это не только умение постоять за себя и дать сдачу обидчику. Это интересные занятия, которые способствуют гармоничному физическому, умственному и психологическому развитию ребенка.
Борьба самбо для детей в Харькове от RDX

Самбо

Самбо — спочатку радянське єдиноборство, назва якого розшифровується як «самозахист без зброї». Їм можуть займатися як дорослі, і діти.
Тайский бокс в Харькове от RDX

Тайський бокс

Тайський бокс для дітей пропонує унікальну, ефективну і, однозначно, видовищну систему рукопашного бою, яку може опанувати за мінімально короткий проміжок часу навчання навіть наймолодший адепт.
Вольная борьба в Харькове Дети RDX

Вільна боротьба

Вільна боротьба — бойове мистецтво, що включає переважно боротьбу землі. У вільній боротьбі вирішальне значення має технічний арсенал спортсмена, а чи не груба фізична сила.

Запишіть свою дитину на тренування у RDX GYM

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00
  2

  RDX GYM WHITE

  Адрес

  ул. Академика Барабашова 36В

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим работы
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00