Функціональний тренінг у Харкові від RDX Gym

Авторські тренінги – унікальні комплекси вправ, що дозволяють розвинути фізичні показники та вдосконалити координацію рухів.
Функциональный тренинг

Функціональний тренінг – принципово новий етап у розвитку фітнесу. Підходить для людей будь-якого віку із різним рівнем фізичної підготовки.

Функціональні тренування імітують повсякденні знайомі організму навантаження, завдяки цьому покращується функціональна сила м’язів, що задіяні в них. Тренування відбувається як із власною вагою, так і з використанням спеціального обладнання (медболи, петлі TRX, амортизатори, канати, скакалки та ін.). Вільна траєкторія рухів дозволяє уникнути напруги у хребті та суглобах під час вправ, знизити ризик травм, пов’язаних із неприродним становищем тіла під час тренування. Функціональний тренінг дозволяє розвинути витривалість, спритність, координацію та гнучкість, збільшити м’язову силу.

Основою занять є вага власного тіла, грамотно розподілений за всіма м’язовими групами, включаючи глибокі м’язи-стабілізатори, що відповідають за стійкість та рівновагу. Фітнес у такій формі позбавлений монотонності завдяки величезній різноманітності вправ. Функціональний тренінг дозволить Вам розкрити свій фізичний потенціал, про який Ви раніше не підозрювали.

В рамках цього напряму всі вправи побудовані за принципом імітації звичних для організму навантажень, що сприяє активній роботі всіх м’язових груп. Тренування проводиться з використанням амортизаторів, скакалок, петлею TRX, канатів, всі рухи виконуються таким чином, щоб уникнути надмірної напруги хребта та суглобів. При цьому заняття позбавлені монотонності за рахунок різноманіття технік, що сподобається широкому числу спортсменів, а тренування пропонуються за доступною ціною.

Регулярне виконання функціональних тренінгів сприяє рівномірному нарощуванню м’язової маси, розвитку витривалості та спритності, розкриття внутрішніх ресурсів та фізичного потенціалу.

Функціональні тренування у Харкові

Розклад функціональних тренувань у RDX GYM

Функціональне тренування – це сучасний трендовий вид тренування, який використовується для покращення здоров’я та фізичного стану звичайних людей, і як допоміжна складова тренувань для професійних спортсменів. Цей метод з’явився вперше у Німеччині та Скандинавських країнах, де фізіотерапія та реабілітація знаходяться на найвищому світовому рівні.

  No events hours available!
  Нет доступных тренировок в этом клубе!

  Бажаєте записатися?
  Чи потрібна on-line консультація?
  Виникли питання?

  Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

  Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

   RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

   Многофункциональная платформа
   Багатофункціональна платформа

   Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

   Сервисная поддержка для клиентов
   Персональний менеджер

   Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

   Профессиональные тренера
   Тренерський склад

   У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

   Удобное мобильное приложение для записи
   Мобільний додаток

   Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

   Для новичков и профессиональных спортсменов
   Доступність та гнучкість

   Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

   Тренировки для активных людей
   Спільнота

   Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

   Обери свій RDX Gym

   RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

   1

   RDX GYM RED

   Адреса

   вул. Богдана Хмельницького 29

   Телефон

   +38 (066) 860 53 95

   Режим роботи
   Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
   Сб.: 08:00 – 17:00
   Вс.: 10:00 – 15:00
   2

   RDX GYM WHITE

   Адрес

   ул. Академика Барабашова 36В

   Телефон

   +38 (066) 860 53 95

   Режим работы
   Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
   Сб.: 08:00 – 17:00
   Вс.: 10:00 – 15:00