Персональні тренування у Харкові від RDX Gym

Команда професійних тренерів RDX допоможе досягти нових спортивних висот, покращити фізичну форму та самопочуття, зробити заняття в залі по-справжньому комфортними та ефективними.

При першому відвідуванні залу RDX для вас проведуть вступне тренування, під час якого тренер з урахуванням актуального рівня фізичної підготовки та побажань запропонує оптимальну послідовність вправ, проконсультує з питань техніки виконання тренувальних завдань, ознайомить із правилами використання тренажерів та фітнес-інвентарю.

Чому заняття з персональним тренером з фітнесу найефективніші?

 • Додаткова мотивація під час виконання вправ.
  Корекція тренувальних технік, що сприяє швидкому досягненню поставленої мети.
 • Страхування під час виконання складних спортивних завдань, гарантія безпеки.
 • Систематична корекція програми з урахуванням актуального рівня фізичної підготовки.
 • Гарантія успіху. З чого ви вирішили, що зможете самостійно скласти ефективну фітнес-програму та дотримуватися її без замовлення послуг персонального тренера з фітнесу?

Досвідчений тренер враховуватиме ваші сильні та слабкі сторони, коригуватиме хід тренувань з урахуванням фізичного стану — робитиме все для того, щоб ваші спортивні заняття були систематичними, послідовними та ефективними.

Персональний фітнес тренер

Індивідуальний курс тренувань, який відповідає всім стандартам фітнесу та підібраний спеціально для досягнення ваших цілей та завдань у спорті.

Переваги персонального тренінгу очевидні незалежно від того, вперше Ви прийшли до зали або вже маєте досвід заняття фітнесом. Відомий факт – люди, які займаються з тренером індивідуально, досягають результату в 4 рази швидше! Фітнес-інструктора «RDX» – це кваліфіковані професіонали, закохані у свою справу, які допоможуть Вам досягти максимум результату безпечно та ефективно. Весь тренувальний процес стоїть на основі конкретних завдань, які Ви ставите собі.

У нашому фітнес-центрі Ви можете скористатися послугою персонального тренінгу за такими напрямками:

 • Тренажерний зал
 • Бокс
 • Функціональний тренінг
 • TRX
 • КросФіт
 • Аеробіка
 • Танці
 • Кікбоксинг
 • Стретчінг

Що ж входить у персональний тренінг?

 1. функціональне тестування опорно-рухового апарату;
 2. складання індивідуальної програми тренувань;
 3. «постановка» техніки виконання вправ;
 4. розробка індивідуального плану: харчування, тренувань та відновлення.

Під час персонального тренінгу інструктор вистоює послідовність вправ на занятті відповідно до вашого рівня підготовки та коригує навантаження, виходячи з вашого самопочуття. Ваші показники сили та витривалості зростатимуть швидше, а корекція фігури – ефективніше. Завдяки індивідуальному підходу тренер допоможе створити позитивну мотивацію до регулярних тренувань.

Говорячи про переваги персонального тренінгу перед самостійною роботою в залі, також варто зазначити наступне:

 • Безпека здоров’ю.
 • Персональний тренінг допоможе Вам швидко досягти бажаних результатів завдяки постійному контролю та за необхідності коригування індивідуальної програми.
 • Ви самостійно вибираєте інструктора, з яким працюватимете;
 • Тренування проходитиме у зручний для Вас час з урахуванням Вашого робочого графіка та біоритмів.
 • Ваші дані та результати тренувань будуть зберігатися у інструктора. Ви будь-якої миті зможете оцінити свій прогрес.
 • Займаючись з персональним тренером, Ви в будь-який момент зможете отримати консультацію з будь-якого питання, що Вас цікавить.
 • За наявності хронічних захворювань, які не дозволяють Вам самостійно займатися в тренажерному залі або на групових заняттях, або ж Ви просто відчуваєте дискомфорт, персональний тренінг стане ідеальним рішенням!

Необхідно відзначити, займаючись із персональним інструктором, Вам необов’язково відмовлятися повністю від самостійних чи групових занять, їх можна успішно поєднувати, а тренер пояснить Вам, як зробити це грамотно. Завдяки комплексному підходу Ви швидко та безпечно для здоров’я досягнете поставленої мети.

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00
  2

  RDX GYM WHITE

  Адрес

  ул. Академика Барабашова 36В

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим работы
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00