TRX Stretching у Харкові від RDX Gym

За допомогою петель TRX розтяжка перетвориться не тільки на приємне проведення часу, а також на цікаве тренування, в якому ви навіть спробуєте «зависнути» в повітрі в шпагаті і не тільки. Опора на петлі допоможе підтримувати ваші м’язи протягом тренування в розігрітому стані. Приємним бонусом до тренування є зміцнення м’язів спини.

TRX Stretching Харьков Центр

На петлях ТRХ можна виконувати комплекс вправ, спрямованих на розтягнення м’язів та зв’язок, що сприяє підвищенню гнучкості тіла, покращенню кровообігу та зняттю напруги після силових тренувань. За рахунок зміни інтенсивності навантажень, а також комбінації різних видів розтяжки, в процесі роботи виявляються задіяні всі групи м’язів.

TRX Стретчінг – це комплекс вправ, спрямований на розвиток гнучкості, поліпшення еластичності м’язів і рухливості суглобів.

Тренування дозволяють запобігти розтягуванню м’язів, сухожиль і зв’язок, сприяють якнайшвидшому відновленню м’язів після навантажень.

Цей напрямок (TRX стрейчінг, TRX стретчінг – варіанти звучання в перекладі з англійської) вперше набув широкого поширення у п’ятдесятих роках у Швеції, а через 20 років його вже активно практикували спортсмени всього світу. Припускаємо, що стретчінг у Харкові з’явився приблизно в той же час.

Основні принципи стретчингу:

 • Помірність. Вправи виконуються плавно, без різких рухів, больових відчуттів.
 • Регулярність. Оптимальний варіант занять – двічі на тиждень. Така періодичність сприятиме гармонійному розвитку, приведе в норму емоційний стан та зміцнить здоров’я.
 • Правильне дихання. Під час занять стретчинг необхідно глибоко, повільно, рівномірно дихати. Якщо з’являється задишка, слід відновити дихання, і лише після цього виконувати вправу.
 • Зосередження. Під час виконання вправ спробуйте зосередитися на тій частині тіла, над якою працюєте. З одного боку, це сприяє кращому ефекту з точки зору роботи м’язів та суглобів, з іншого боку, так досягається розслаблення нервової системи – саме тому після стретчингу ви відчуваєте приємне відчуття розслаблення та відпочинку.

Тренування з TRX Stretching у Харкові

Розклад секції TRX Stretching у RDX GYM

TRX стретчинг (англ. TRX STRETCHING) – це різновид аеробіки, що складається з комплексу вправ на розтяжку і має такі абсолютні переваги: стимуляція кровообігу та циркуляції лімфи, зняття м’язових та нервових блоків, уповільнення процесів старіння збереження еластичності м’язів. Тіло стає гнучким, покращується постава. TRX стретчинг підходить абсолютно кожному незалежно від віку та фізичної підготовки.

  No events hours available!
  Нет доступных тренировок в этом клубе!

  Бажаєте записатися?
  Чи потрібна on-line консультація?
  Виникли питання?

  Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

  Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

   RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

   Многофункциональная платформа
   Багатофункціональна платформа

   Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

   Сервисная поддержка для клиентов
   Персональний менеджер

   Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

   Профессиональные тренера
   Тренерський склад

   У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

   Удобное мобильное приложение для записи
   Мобільний додаток

   Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

   Для новичков и профессиональных спортсменов
   Доступність та гнучкість

   Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

   Тренировки для активных людей
   Спільнота

   Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

   Обери свій RDX Gym

   RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

   1

   RDX GYM RED

   Адреса

   вул. Богдана Хмельницького 29

   Телефон

   +38 (066) 860 53 95

   Режим роботи
   Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
   Сб.: 08:00 – 17:00
   Вс.: 10:00 – 15:00
   2

   RDX GYM WHITE

   Адрес

   ул. Академика Барабашова 36В

   Телефон

   +38 (066) 860 53 95

   Режим работы
   Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
   Сб.: 08:00 – 17:00
   Вс.: 10:00 – 15:00