TRX Functional у Харкові від RDX Gym

TRX – це заміна залу в одному тренажері. Придумані морським піхотинцем, використовуються у підготовці спецназу та популярні серед професійних спортсменів.

TRX в Харькове от RDX

TRX – це система тренувань загального опору, яка побудована на залученні спеціального спортивного спорядження – навісних петель. Вправи, що входять до цієї системи одночасно розвивають силу, рівновагу, гнучкість, баланс та стабілізацію. Тренування TRX універсальні, тому підходять всім без винятку. Тренер підбирає навантаження виходячи з вашого рівня підготовки та стану здоров’я.

Навіть якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, турбують наслідки травми, обов’язково скажіть про це тренеру і він складе для вас ефективну, але безпечну програму тренувань.

Користування TRX тренувань

 • TRX тренування дозволяють розвивати та підтримувати у чудовій формі всі групи м’язів;
 • під час занять на TRX розвивається гнучкість, витривалість та координація;
 • під час тренування TRX Ви працюєте лише з вагою власного тіла
 • заняття на петлях TRX сприятливо впливає на хребет. Тому тренування TRX – це майже єдиний вид спорту, який МОЖЛИВІСТЬ ЛЮДЯМ З травмою хребта;
 • при тренуванні TRX Ви витрачаєте велику кількість калорій, що сприяє зниженню зайвої ваги.

 

Тренування TRX – обов’язково спробуйте!

Якщо Вам важко приділити час для занять спортом, важлива кожна хвилина, а чудово виглядати хочеться, розумний компроміс можна знайти навіть у цьому випадку!

Тренування TRX допоможе Вам зміцнити м’язи, позбутися зайвої ваги та отримати хорошу фігуру.

Тренування з TRX Functional у Харкові

Розклад секції TRX Functional у RDX GYM

Functional training з використанням TRX петель – функціональне тренування, що дозволяє пропрацювати все тіло. Вправи виконуються на специфічному тренажері, що складається з функціональних петель, закріплених різних поверхнях. Працюючи з системою TRX, ви використовуєте великі м’язові групи та м’язи-стабілізатори, отже таким чином розвиваєте свою силу, витривалість, гнучкість і навіть покращуєте функціонування вестибулярного апарату.

ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСубота
10:00
TRX Functional
Лебединець Наталя
10:00 - 11:00
RDX WHITE
TRX Functional
Лебединець Наталя
10:00 - 11:00
RDX WHITE
12:00
TRX Functional
Лебединець Наталя
12:00 - 13:00
RDX WHITE
19:00
TRX Functional
Лебединець Наталя
19:00 - 20:00
RDX WHITE
TRX Functional
Лебединець Наталя
19:00 - 20:00
RDX WHITE

Вівторок

 • TRX Functional Лебединець Наталя · RDX WHITE
  10:00 - 11:00
 • TRX Functional Лебединець Наталя · RDX WHITE
  19:00 - 20:00

Четвер

 • TRX Functional Лебединець Наталя · RDX WHITE
  10:00 - 11:00
 • TRX Functional Лебединець Наталя · RDX WHITE
  19:00 - 20:00

Субота

 • TRX Functional Лебединець Наталя · RDX WHITE
  12:00 - 13:00
Нет доступных тренировок в этом клубе!

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00
  2

  RDX GYM WHITE

  Адрес

  ул. Академика Барабашова 36В

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим работы
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00