Спортзал із сауною у Харкові від RDX Gym

Сауна після фізичного тренування допомагає швидше позбутися від молочної кислоти, що накопичилася в м’язовій тканині, яка може викликати болючі відчуття після занять спортом.

Финская сауна на Салтовке в Центре фитнеса и бокса RDX

У таку погоду постійно хочеться зігрітися та розслабитись☺️

У #rdxgym white у кожного члена клубу є чудова можливість скористатися сауною⚡️🧖‍♀️🧖 (також опція доступна в карті Black)

Особливо корисно після тренування – прискорює відновлення після фізичних навантажень.

Фінська сауна – це суха сауна, де температура прогрівається до 90-100 градусів, а вологість становить лише 5-10%. Тут температура тіла підвищується до 38-39 градусів, судини розширюються, активізується потовиділення, в організмі відбувається самоочищення. Фінська сауна – це чудовий засіб для боротьби зі стресом, для виведення з організму токсичних речовин, для зміцнення імунітету.

Сауна зроблена з дерева липи – аромат просто божественний 🌱. А припливно-витяжна система кондиціювання добре регулює повітря. 🌪 Крім того, фінська сауна вважається легшою, але в той же час має більш високу проникаючу здатність, на відміну від класичних саун, в ній можна відмінно пропотіти, якщо ви відчуваєте, що захворюєте або застуджені».

Поливай каміння, кайфуй, релаксуйте. Зависай правильно та з користю. ✨

Після сауни рекомендуємо поповнити водний баланс 💦☝🏻

Чекаємо на Вас в RDXGYM White 🤗

Сауна у Харкові від RDX GYM

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00
  2

  RDX GYM WHITE

  Адрес

  ул. Академика Барабашова 36В

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим работы
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00