2 сучасні зали в Харкові

Наші клуби завжди відкриті для всіх прихильників здорового способу життя, а також для спортсменів-професіоналів! Наша мета – зробити спорт доступним для полтавців та гостей нашого міста та залучити дорослих, дітей та підлітків до активного способу життя, створити здорове майбутнє для всієї родини! Ми прагнемо популяризації здорового способу життя, максимально залучаючи дітей та підлітків до системи спортивних та фітнес-заходів та змагань.

Вибирай де зависати

Мережа центрів фітнесу та боксу RDX – це два спортивні клуби площею понад 1200 кв.м. кожен. Найкраще місце для того, щоб привести себе в ідеальну форму в комфортних умовах.

Прийшовши до нашого спортклубу, Ви абсолютно забудете про проблеми та турботи зовнішнього світу. Вас зустріне ввічливий та співчутливий персонал. Головне завдання співробітників нашого спортклубу – забезпечити нашим клієнтам ідеальні умови для тренувань. Ви розчинитеся у бадьорій атмосфері, яка панує у спортклубі.

Клуб фитнеса и бокса RDX RED

RDX RED

RDX RED – наш первісток і улюбленець. 7 років тому ми відкривали цей клуб з ідеєю, щоб будь-яка людина мала доступ не лише до тренажерів, а й навчилася боксувати! Висока стеля, зони без обмежень – ми справді були першими, хто зміг об’єднати на одній платформі багато різних популярних напрямків.

Клуб фитнеса и бокса RDX WHITE

RDX WHITE

Центр фітнесу та боксу RDX White – з’явився через 6 років після першого клубу (RED).
Нашою командою були виправлені всі помилки, які були допущені під час створення першого клубу та впроваджено, все найкраще, що оцінили клієнти за роки роботи та практики та все те, що дає реальні результати.

RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

Многофункциональная платформа
Багатофункціональна платформа

Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

Сервисная поддержка для клиентов
Персональний менеджер

Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

Профессиональные тренера
Тренерський склад

У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

Удобное мобильное приложение для записи
Мобільний додаток

Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

Для новичков и профессиональных спортсменов
Доступність та гнучкість

Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

Тренировки для активных людей
Спільнота

Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

Обери свій RDX Gym

RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

1

RDX GYM RED

Адреса

вул. Богдана Хмельницького 29

Телефон

+38 (066) 860 53 95

Режим роботи
Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
Сб.: 08:00 – 17:00
Вс.: 10:00 – 15:00
2

RDX GYM WHITE

Адрес

ул. Академика Барабашова 36В

Телефон

+38 (066) 860 53 95

Режим работы
Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
Сб.: 08:00 – 17:00
Вс.: 10:00 – 15:00