Підготовка до перегонів з перешкодами в Харкові від RDX Gym

Вважаєш себе справжнім профі в кросcфіт? Тоді авторський клас OCR підготовки у центрі фітнесу та боксу RDX саме для тебе!
OCR в Харькове от RDX GYM

Ви хочете підготуватися до перегонів з прип’яттям у Харкові та шукаєте фахівців у цій нелегкій справі? Професійні тренери Центру фітнесу та боксу RDX допоможуть у підготовці!

Що таке гонки OCR і як це розшифровується? Obstacle Course Race (скорочена назва OCR) – це трейловий біг пересіченою місцевістю, на якій є як природні перешкоди, так і штучно зроблені. Дистанція варіюється від 5 до 15 км. Природні перешкоди це зазвичай (річки, озера, болота, круті підйоми, дерева, що впали, чагарники, бруд, пісок і т.д.). Штучні перешкоди – це різні рукоходи, поперечини, стінки, балансири, канати, кільця, обтяження тощо). У 2019 році перегони з перешкодами стали офіційним видом спорту.

Особливе навантаження у цих випробуваннях посідає руки. Тому бажаючий брати участь у OCR спортсмен просто зобов’язаний доповнити своє звичайне тренування (зал, кроссфіт і т.д.) вправами у розвиток сили хвата. Від цього безпосередньо залежатиме його успіх у перегонах із перешкодами. У цьому вам допоможуть всілякі пегборди, скеледроми та тренажери хвата.

Під час підготовки до перегонів використовуються різноманітні тренування: функціональний тренінг, спеціальні бігові вправи, трейловий біг, перешкоди OCR.

Якщо ти хочеш взяти участь у перегонах з перешкодами або покращити свій результат, записуйся на тренування або замов індивідуальний план від професійних тренерів RDX.

Центр фітнесу та боксу RDX WHITE є найбільш обладнаним залом для підготовки до перегонів з перешкодами. Оснащений безліччю необхідних для підготовки перешкод та обладнаний усім необхідним інвентарем для функціональних та силових тренувань.

Тренування з Crossfit Profi у Харкові

Розклад секції Crossfit Profi у RDX GYM.

Розклад секції Crossfit Profi у RDX GYM.

  No events hours available!
  Нет доступных тренировок в этом клубе!

  Бажаєте записатися?
  Чи потрібна on-line консультація?
  Виникли питання?

  Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

  Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

   RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

   Многофункциональная платформа
   Багатофункціональна платформа

   Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

   Сервисная поддержка для клиентов
   Персональний менеджер

   Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

   Профессиональные тренера
   Тренерський склад

   У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

   Удобное мобильное приложение для записи
   Мобільний додаток

   Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

   Для новичков и профессиональных спортсменов
   Доступність та гнучкість

   Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

   Тренировки для активных людей
   Спільнота

   Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

   Обери свій RDX Gym

   RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

   1

   RDX GYM RED

   Адреса

   вул. Богдана Хмельницького 29

   Телефон

   +38 (066) 860 53 95

   Режим роботи
   Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
   Сб.: 08:00 – 17:00
   Вс.: 10:00 – 15:00
   2

   RDX GYM WHITE

   Адрес

   ул. Академика Барабашова 36В

   Телефон

   +38 (066) 860 53 95

   Режим работы
   Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
   Сб.: 08:00 – 17:00
   Вс.: 10:00 – 15:00