Тайський бокс у Харкові від RDX Gym

Секция тайского бокса в RDX доступна каждому – детям, мужчинам и женщинам. Занятия построены таким образом, что и новичкам, и  уже людям знакомым с данным видом единоборств, будет комфортно входить в ритм тренировочного процесса.

Тайский бокс в Харькове от RDX

Секцію тайського боксу рекомендується відвідувати спортсменам віком від 15 років та без обмежень.

Під час групових та індивідуальних тренувань з тайського боксу у Харкові виконується поетапне освоєння технік ударів, складних комбінацій бойових дій, відпрацювання яких до автоматизму нарівні з розвитком рефлексів дозволяє зміцнити м’язи плечового пояса, ніг та преса, впевнено здобувати перемоги у реальному бою.

Тайський бокс називають універсальним бойовим мистецтвом через гармонійне поєднання практик тхеквондо та боксу. Заняття тайським боксом для дорослих будуть цікаві навіть найвибагливішим спортсменам, оскільки під час спарингів кожен боєць зможе відкрити нові можливості свого тіла, визначити оптимальний вид контакту під час роботи на рингу в парі.

Порівняно з іншими видами єдиноборств, тайський бокс вигідно відрізняється унікальною системою підготовки, спрямованої на опрацювання практично всіх груп м’язів, розвиток універсальних бійцівських якостей.

Чому тайський бокс у RDX?

 • професійні тренери, призери та учасники міжнародних змагань
 • наявність захисного екіпірування та спеціального обладнання та спорт інвентарю для тренувань
 • просторові зони для тренувань
 • гнучкий графік тренувань
 • індивідуальні тренування
 • міні тренувальні групи

 

Що ти отримаєш від занять з тайського боксу в RDX?

 • розвинену мускулатуру
 • впевненість у собі та гарний настрій
 • покращення гнучкості та постави
 • придбання навичок для самооборони
 • звільнення від стресу та негативних емоцій
 • друзів та однодумців

Тренування з тайського боксу у Харкові

Тренер з тайського боксу у RDX GYM

Наші клієнти вибирають RDX в першу чергу за професійних та уважних тренерів. Це те, що нас дуже відрізняє від конкурентів. Наші тренери – сертифіковані професіонали світового класу!

Богданов Виктор

Богданов Віктор

Тренер групових програм, Тренер з тайського боксу.

Запишись на тренування з кікбоксингу у RDX GYM

Розклад секції тайського боксу у RDX GYM

Тайський бокс підходить всім, хто хоче максимально володіти власним тілом, розвивати всі м’язи, спритність, зняти стрес після трудового дня, а також навчиться прийомам самооборони.

ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСубота
18:00
Тайський бокс (дорослі)
Богданов Віктор
18:00 - 19:00
RDX RED
Тайський бокс (дорослі)
Богданов Віктор
18:00 - 19:00
RDX RED
Тайський бокс (дорослі)
Богданов Віктор
18:00 - 19:00
RDX RED

Понеділок

Середа

П'ятниця

Нет доступных тренировок в этом клубе!

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00
  2

  RDX GYM WHITE

  Адрес

  ул. Академика Барабашова 36В

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим работы
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00