Вільна боротьба для дітей у Харкові від RDX Gym

Вільна боротьба – бойове мистецтво, що включає переважно боротьбу на землі. У вільній боротьбі вирішальне значення має технічний арсенал спортсмена, а чи не груба фізична сила.

Секция детской вольной борьбы в Харькове

У навчанні дітей є ігрові елементи, ОФП, СФП різні спеціальні вправи для координації рухів, гнучкості, рухливості, необхідної для боротьби, збереження рівноваги, розвитку реакції тощо. Розучування техніки та тактики.

Розминка із елементами боротьби. Стійки, розучування прийомів боротьби, кидки, робота у партері, переведення у партер, боротьба у партер.

Рекомендовано ходити дітям 6-14 років.

Вільна боротьба – це чудовий спосіб підтримувати себе у формі та мати рельєфну фігуру. Боротьба це аеробно-анаеробне навантаження. Тобто, з одного боку, тренується витривалість, робота легенів та серця, і, як наслідок, зайві кілограми скидаються, а з іншого боку навантаження на м’язи суттєво їх зміцнює та покращує рельєф.

На відміну від простого «тягання заліза» у спортзалі, боротьба дає арсенал прийомів, які можуть стати в нагоді будь-якому чоловікові чи жінці, щоб зуміти постояти за себе на вулиці.

Боротьба допомагає суттєво покращити координацію рухів.

На відміну від художньої гімнастики, де однією з необхідних умов є юний вік спортсмена-початківця (якщо мета – домогтися істотних досягнень, звичайно), боротьбою можна почати займатися в будь-якому віці. У боротьбі досягти результату можна незалежно від віку. Починати заняття краще у віці 6 років, хоча іноді хлопчики приходять до зали навіть раніше.

Тренер з вільної боротьби в RDX GYM

Наші клієнти вибирають RDX в першу чергу за професійних та уважних тренерів. Це те, що нас дуже відрізняє від конкурентів. Наші тренери – сертифіковані професіонали світового класу!

Полищук Иван

Поліщук Іван

Тренер групових програм, Тренер з боротьби.

Детальніше

Запишіть свою дитину на тренування з вільної боротьби у RDX GYM

Розклад секції вільної боротьби для дітей у RDX GYM

Ваша дитина зможе гідно протистояти навіть підлітку. Він практично пізнає закони фізики, такі як важіль. Перед ним відкриються таємниці та принади можливостей тіла, підтягнутого, спортивного, але водночас не перекачуваного. Він пізнає власну силу, але не грубу, а складається з 2 рівнозначних елементів: розуму та м’язів.

ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСубота
10:00
Вільна боротьба (5-8 років)
Поліщук Іван
10:00 - 11:00
RDX RED
16:00
Вільна боротьба (5-8 років)
Поліщук Іван
16:00 - 17:00
RDX RED
Вільна боротьба (5-8 років)
Поліщук Іван
16:00 - 17:00
RDX RED

Вівторок

Четвер

Субота

ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСубота
11:00
Вільна боротьба (8-12 років)
Поліщук Іван
11:00 - 12:00
RDX RED
17:00
Вільна боротьба (8-12 років)
Поліщук Іван
17:00 - 18:00
RDX RED
Вільна боротьба (8-12 років)
Поліщук Іван
17:00 - 18:00
RDX RED

Вівторок

Четвер

Субота

Нет доступных тренировок в этом клубе!

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 09:00 – 17:00
  Нед.: 10:00 – 15:00