Акція для студентів від RDX GYM

Абонемент за 650 грн.

Привіт, студенте!

Знання в два рази краще засвоюються, якщо кров біжить по тілу)))

Запрошуємо тебе спробувати функціональний RDXgym за доступною ціною ☺️

Отримуй за 650 грн. безлімітний доступ до зали, круту атмосферу, мобільний додаток для запису та контролю рахунку, просторі роздягальні та широкий ряд обладнання та тренажерів!

Заряджайся на червоний диплом! Не менше!

Акцію закінчено!

Що ви отримаєте за 650 грн. в місяць

pricecar 1
StandartWhite
КлубRDX REDRDX WHITE
Безлімітне відвідування залу та всіх тренувальних зон*
Вступний інструктаж з тренером
Камера зберігання
Рушник (маленький / великий)✓/-✓/-
Індивідуальний мобільний додаток
Сауна**-
Система знижок від партнерів
Вартість***650 грн.650 грн.
* Під «Безлімітним відвідуванням залу та всіх тренувальних зон» слід розуміти необмежене відвідування таких зон Центру фітнесу та боксу RDX як: Кардіозона, Силові тренажери, Зона вільних ваг, Зона боксу, Зона кроссфіту.
** Відвідування сауни передбачено у клубі RDXGYM WHITE за адресою Ак. Барабашева, 36В.
*** Акційна вартість діє при пред'явленні Студентського квитка

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 09:00 – 17:00
  Нед.: 10:00 – 15:00