Kangoo Jump у Харкові від RDX Gym

Взуття стало початком зародження нового виду фітнесу – Kangoo jumps. Він покращує роботу серцево-судинної системи, розвиває фізичну витривалість, координацію та рівновагу.

Kangoo Jump в Харькове от RDX Gym

Один із найкращих способів зарядитися позитивною енергією та скинути зайві кілограми!

Kangoo jumps – остання тенденція у спорті та фітнесі, яка набирає популярності як у всьому світі, так і в Україні.

Головна фішка цього виду фітнесу – черевики Kangoo Jumps. З їх допомогою ваші тренування перетворяться на веселу вечірку!

Серед головних переваг занять цим видом фітнесу слід виділити:

 • Мінімальне ударне навантаження. У взутті із пружиною суглоби та хребет захищені на 80%. Тому цей вид спорту безпечний навіть для людей із травмами колін та спини.
 • Додаткова вага. Черевики додають 4 кг до ваги тіла. Тому заняття у такому взутті збільшують ефективність тренувань на 30% порівняно з фітнесом у звичайному взутті.
 • Є гендерних та вікових обмежень. Цей вид спорту підійде для всієї родини. Існує ряд спеціальних програм для дітей віком від 5 років, людей похилого віку, а також дорослих чоловіків і жінок.
 • Спалення калорій. У середньому протягом години інтенсивного тренування людина здатна спалити 1000 калорій. Їхня кількість може коливатися в залежності від ваги та фізичної підготовки людини.
 • Зміцнення м’язів. Протягом заняття збільшується сила м’язів та витривалість. Тіло швидко набуває м’язового тонусу і підтримує його в умовах регулярних тренувань.
 • Поліпшення постави. Черевики вимагають рівної спини, інакше втриматися на них буде складно. Згодом постава зафіксується і дорівнюватиме навіть поза тренажерним залом.
 • Робота над координацією рухів та рівновагою. Це особливо корисно для дітей та людей похилого віку. У перспективі ці навички захищатимуть від травм.

Тренування Kangoo Jump від RDX – це вибухові, інтервальні тренування. Вона створена спеціально для того, щоб збільшити силу та витривалість м’язів.

Головні кроки в цьому виді тренувань кроки досить прості і виконуються зі збільшенням складності та інтенсивності. Таким чином, ця програма підходить для більшості клієнтів фітнесу клубу RDX, навіть тим, хто не займається аеробікою в групах.

Kangoo Jump у RDX – це аеробні тренування з використанням спеціалізованих черевиків Kangoo Jumps. Основні кроки подібні до тих, які роблять у традиційній аеробіці, але адаптовані до цього формату.

Клієнти навчаються ефективної техніки стрибків, що сприяє більшому задоволення від тренувань аеробікою, і водночас допомагає захистити від травм, які можуть виникнути шляхом біомеханічних стресів.

Тренування з Kangoo Jump у Харкові

Розклад секції Kangoo Jump у RDX GYM

Кросфіт – тренування відрізняються від багатьох інших фітнес напрямків тим, що основна частина виконується в циклі та у відведений час. Кросфіт-програма має назву WOD (Workout of the Day), в ній розписані вправи на кожен день, основна мета яких – виконати цикл швидше, ніж попередній раз

  No events hours available!
  Нет доступных тренировок в этом клубе!

  Бажаєте записатися?
  Чи потрібна on-line консультація?
  Виникли питання?

  Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

  Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

   RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

   Многофункциональная платформа
   Багатофункціональна платформа

   Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

   Сервисная поддержка для клиентов
   Персональний менеджер

   Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

   Профессиональные тренера
   Тренерський склад

   У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

   Удобное мобильное приложение для записи
   Мобільний додаток

   Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

   Для новичков и профессиональных спортсменов
   Доступність та гнучкість

   Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

   Тренировки для активных людей
   Спільнота

   Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

   Обери свій RDX Gym

   RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

   1

   RDX GYM RED

   Адреса

   вул. Богдана Хмельницького 29

   Телефон

   +38 (066) 860 53 95

   Режим роботи
   Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
   Сб.: 08:00 – 17:00
   Вс.: 10:00 – 15:00
   2

   RDX GYM WHITE

   Адрес

   ул. Академика Барабашова 36В

   Телефон

   +38 (066) 860 53 95

   Режим работы
   Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
   Сб.: 08:00 – 17:00
   Вс.: 10:00 – 15:00