Коли мова заходить про бажання бачити у відображенні струнку і підтягнуту фігуру, в голові мимоволі виникає закономірне питання про методи якнайшвидшого втілення цієї мети в реальність. Наприклад, чи є якісь ефективні дієти або яким спортом зайнятися, щоб схуднути якнайшвидше?

І тут відразу варто відзначити собі один важливий нюанс. Незважаючи на загальний вектор, що веде до схуднення, дієта та заняття спортом мають різні механізми спалювання жирових відкладень, що за підсумком і дає досить помітні, як за відчуттями, так і на вигляд, результати.

Дієта або спорт для схуднення?

Винятковий упор на дієту, з одного боку допомагаючи прибирати зайві кілограми, може легко зберігати зайві сантиметри в непотрібних місцях. Що власне і не дивно, оскільки без застосування регулярних фізичних навантажень, про підтягнуту шкіру, струнку талію і рельєфну мускулатуру можна тільки мріяти.

Тому акцент у бік занять спортом, дає кілька вагомих переваг не лише в кінцевому результаті, а й у процесі схуднення. А саме:

  • Підтримка м’язового тонусу;
  • Прискорений метаболізм;
  • Відмінний настрій.

Однак, це в жодному разі не применшує переваг збалансованого харчування. Більше того, навіть найкращий спорт для схуднення без правильного підходу до харчування буде неефективним. Так що, по суті, дієта та спорт – це два чоботи валянки, кожному з яких варто приділяти увагу.

Який спорт найефективніший для схуднення?

Вибравши курс у бік створення фігури, яка підніматиме вам настрій не гірше за горезвісну плитку шоколаду, залишилося тільки визначитися у виборі оптимального виду фізичних навантажень для швидкого схуднення.

За пальму першості в номінації на найкращий спорт для схуднення борються аеробні та силові види вправ. Причому за швидкістю отримання перших результатів помітно лідирує перший варіант, до якого можна віднести такі спортивні дисципліни як: біг, фітнес, танці, катання на роликах, велосипеді і т.д.

Що стосується силових навантажень, то вони мають більшу ефективність в області нарощування м’язів, ніж спалювання жирів. До них відносяться вправи з підняттям терезів, робота з тренажерами, а також метання предметів.

З чого почати щоб схуднути швидше?

Як оптимальний старт для початку побудови фігури своєї мрії можна сміливо вибрати регулярні заняття фітнесом. Даний варіант має ряд простих і переваг, які просто перевірити на практиці.

На відміну від тих же силових видів спорту, він не вимагає особливих фізичних даних для початку занять, але при цьому має високу швидкість метаболізму, що дозволяє швидко скинути вагу і підготувати м’язи до більш інтенсивних навантажень.

Крім того, заняття фітнесом, за наявності досвіду, можливі практично в будь-яких умовах і не вимагають застосування додаткових снарядів або тренажерів.

Щоправда, не варто забувати про те, що ефективність аеробних (кардіо) навантажень багато в чому обумовлена значним надходженням чистого кисню в момент навантажень. Тому краще вибирати простору залу з якісним кондиціюванням, або ж, вправлятися на свіжому повітрі.

Наш центр фітнесу та боксу RDX ідеально підходить як для новачків, які прагнуть скинути вагу та зміцнити здоров’я, так і для досвідчених спортсменів, які регулярно підтримують свої результати корисними навантаженнями.

Корисні поради для схуднення в тренажерному залі.

Як би вам не хотілося прискорити свої результати, в жодному разі не варто перегинати ціпок у навантаженнях, оскільки це може призвести до небажаних наслідків і навіть травм.

Сон та відпочинок не менш важливі ніж харчування та спорт. Не забувайте, що процес схуднення – це насамперед комплексний підхід, де вкрай важливим є дотримання кожної складової здорового способу життя.

Плануйте свої тренування відповідно до поставленої мети. Правильно чергуючи аеробні навантаження для схуднення, з силовими для формування рельєфу, ви отримаєте якісний результат у максимально стислий термін.