Зростаюча з кожним роком популярність спортивних клубів і залів давно перестала асоціюватися у свідомості з виключно модними течіями. Йдеться швидше про природне бажання почуватися здоровою людиною. Що особливо актуально за нинішніх умов вкрай малорухливого ритму життя великих мегаполісів. А тому варто ґрунтовно підійти до цієї теми, і розібратися як вибрати спортзал, що підходить під ваші поточні завдання.

Крок перший: визначення чіткої мети

Перед тим як почати розбирати нюанси вибору місця, варто провести ретельну інспекцію на предмет справжніх мотивів даного бажання.

Адже як не дивно, але саме здоров’я є далеко не абсолютним аргументом для ухвалення рішення почати відвідувати тренажерний зал. Про що наочно свідчить цифри продажу спортивних препаратів дуже сумнівної якості та переповнені зали перед початком пляжного сезону.

Початкове, чітко сформульоване розуміння навіщо і для кого ви це робите, допоможе вам відразу відстежити де переважають саме ваші бажання, а десь чиїсь думки. Образно кажучи, ви для кого йдете до спортзалу? Для себе чи для того, щоб чомусь, чи комусь, відповідати?

У разі переважання зовнішніх думок будь-які подальші дії у напрямку пошуку «правильного» залу матимуть мінімальну результативність. І тому перша рекомендація – шукайте свої особисті причини і слідуйте саме їм.

Це дасть вам не лише своє бачення, а й вкрай важливий у будь-якій справі настрій, орієнтований на конкретний результат.

Крок другий: визначте критерії відбору.

Перед тим як вибрати тренажерний зал, складіть будь-яким зручним для вас способом список критеріїв, якими він повинен мати. Що для вас має першорядне значення, а що менш важливе. Ось короткий список пунктів, які мають бути опрацьовані:

Розташування:

Як правило, чим ближче – тим краще. Але це не аксіома. За наявності вільного або плаваючого трудо-побутового графіка можна вибрати більш далекі варіанти розташування залу. Особливо, якщо інші пункти списку сходяться на користь саме того місця.

Доступність:

 Як правило, всю інформацію про вартість запропонованих абонементів розміщено в інтернеті на сторінці залу. Також варто звернути увагу, що більшість клубів надають новим клієнтам значні знижки та інші приємні бонуси, які мають саме пряме відношення до економії ваших коштів.

Планування та обладнання:

Розміри та планування залу також мають значення. Сучасні зали містять на своїх сайтах достатньо візуальної інформації, щоб наочно зрозуміти як буде виглядати зал у годину пік.

Якщо ви абсолютний новачок, то, можливо, цей пункт не буде мати для вас спочатку принципового значення. Але якщо ви одразу орієнтовані на тривалий період та професійний підхід, то звичайно ж якість наданого обладнання має бути важливим критерієм відбору.

Прикінцевий крок: перевірка дією

Найрезультативніший спосіб як вибрати спортзал полягає в його відвідуванні. Беремо список відібраних на розгляд варіантів та записуємось на пробне тренування.

Важливі нюанси:

Час пробного заняття бажано підібрати саме те, в яке ви плануєте відвідувати зал згодом.

Рекомендується звернути увагу на настрій працівників зали. Як правило, воно дуже красномовно відображає процеси, що відбуваються всередині залу.

Підійдіть до тренера або адміністратора і задайте будь-яке цікаве для вас тематичне питання. Прислухайтеся до своїх відчуттів. Чи комфортне вам спілкування із цими людьми?

Якщо відповідь нейтральна або ствердна, то вважайте, що перевірка пройдена. Ці люди знаходяться на своїх місцях і добре розуміють, як реалізувати ваші завдання. Інакше краще пошукати варіанти з більш компетентним штатом співробітників.

Покроково використовуючи ці прості рекомендації, ви більш ніж наочно зрозумієте, як вибрати тренажерний зал. Відчуєте у справі робочу атмосферу приміщення. І якщо вам тут і зараз комфортно, то це дуже добре. Будьте впевнені, що в цьому залі ви отримаєте якісний результат у найближчі терміни. Чого, власне, вам і бажаємо.