✔️ Стереотип 1 – Це нудно!

Йога як світогляд зародилася в Індії, природно, невігластво в цьому напрямку і спотворена інформація міцно засіла у нас у свідомості ще з дитинства.

Нам показували диваків, які годинами сидять в одній позі та медитують, йдучи в астрал та закручуючи ноги за вухами.

О боже – думали ми і перемикали канал. Нам ніколи не розповідали справжнього призначення цього напряму та важливості того, наскільки колосальний вплив має Йога на людину. Нам не пояснювали важливість течії енергії в тілі, про її “застої” і що за допомогою пари здавалося б простих рухів, можна покращити не лише свій стан, а й своє життя!

✔️ Стереотип 2 – “Так я в житті не закручуся так”! (smiley)

Вам і не потрібно!

Основні позиції (асани) може зробити будь-яка людина, а їх правильне та поступове виконання щоразу наближає вас до більш складної модифікації будь-якої асани.

✔️ Стереотип 3 – “Мені не потрібна йога!”

Йога в сучасному світі – найважливіший і потрібний інструмент підтримки високого рівня енергії та класного настрою, а також потужний інструмент розслаблення (крутіше лазні чи масажу)!

Заощаджуй гроші на косметолога – йога не обіцяє чудес, але вона може уповільнити процес старіння!

✔️ Стереотип 4 – Я надто неспокійна і непосидюча для цього

Зрозумій справжнє призначення йоги – і ви зрозумієте, що йога саме для таких як Ви.

Під час практики в кров викидається велика кількість серотоніну та ендорфінів, а у вас з’являється почуття психологічного комфорту, що не залежить від зовнішніх обставин.

Вже на першому занятті ви на собі відчуєте, що означає бути одночасно розслабленим та сконцентрованим (навіть якщо раніше це здавалося неможливим і не лягало в голові). А згодом ви навчитеся застосовувати цю навичку у повсякденному житті: навіть найстрашніший аврал на роботі не зможе вибити вас з колії.

✔️ Стереотип 5  – Йога – це страшно!

Якщо вам не подобається назва йога – назвіть цей ритуал за своїм: Корисний ранок чи вечір, Заспокоєння голови, Енергетичний коктейль тощо.

Зрештою підберіть йогу собі за характером – зараз дуже багато напрямків, які підійдуть саме вашому темпераменту!