Незважаючи на те, що причини відвідування спортивних клубів і залів у дівчат приблизно однакові, підхід до вправ у кожної суто індивідуальний, і прямо впливає як на швидкість, так і на якість отримання бажаного результату. Саме тому програма тренувань для дівчат у залі має бути складена максимально детально. Достатньо прочитання цієї статті, і ви отримаєте вичерпну інформацію про те, як найефективніше її для себе складати.

 Крок перший: визначаємося з метою.

Досить складно дійти чіткого результату, якщо мати про нього дуже розпливчасте уявлення. Звучить цілком логічно, проте деякі вважають за краще спочатку знайти в інтернеті інформацію про вправи, а вже потім намагатися підігнати свої бажання під знайдену інструкцію. За підсумками нерідко виходить, що за основу взято якусь базову програму тренувань для дівчат у тренажерному залі, яка в кращому разі дасть «базові» результати.

Щоб правильно сформулювати мету достатньо відповісти для себе на низку таких питань:

Які саме бажання ви хочете реалізувати?

Схуднути – це одна мета. Пропрацювати конкретну групу м’язів – зовсім інша. І так далі. Тому не зайвим буде її раз звернути увагу, що чим детальніше ви визначаєте свої бажання, тим простіше підібрати найкращу програму занять.

Як швидко ви хочете отримати сформульований результат?

Ще один момент, що має важливе значення при складанні плану тренувань. Гнатися за надшвидкими результатами на шкоду своєму здоров’ю однозначно не рекомендується нікому, проте затягувати із цим пунктом також не варто. Мета без визначення у термінах її виконання метою в принципі не вважається.

Чи відповідає вашим бажанням та термінам те місце, де ви плануєте реалізувати задумане?

Навіть сама деталізована і грамотно поставлена мета може запросто розлетітися на шматки про банальну чергу до тренажера. Саме тому зал, який ви плануєте відвідувати, має підходити до сформованої програми якнайкраще.

Крок другий: Визначаємо для себе корисне джерело інформації.

Сучасний інформаційний простір – це сущі джунглі різношерстих думок, багато з яких мають вкрай поверхове практичне відношення до обговорюваної теми. А деякі в принципі написані рукою автора, котрий ніколи не мав реального досвіду занять спортом. А значить не варто дивуватися, якщо забита в рядку пошуку: «тренування в спортзалі для дівчат програма» дає не зовсім ті результати, які так яскраво зображені на картинках тієї самої інструкції.

Тому під час самостійного пошуку необхідних програм, пропонуємо звернути увагу на наступний список критеріїв, за якими можна убезпечити себе від непотрібної і навіть шкідливої інформації:

Не варто черпати інформацію з одного джерела

При пошуку інформації, проаналізуйте не менше 3 статей за цікавою для вас темою. Найімовірніше ви побачите багато схожого, що найчастіше і є тим, що вам потрібно. Однак часом буває навпаки.

Довіряй – але перевіряй

Порою рекомендації на різних сайтах можуть бути абсолютно протилежними. У такому випадку, варто звернути увагу на авторитетність сайту, що публікує. Зокрема, скільки років він уже перебуває на ринку і чи може він запропонувати крім цієї статті якісь інші, конкретні інструменти чи послуги для отримання потрібного результату?

Не ставте на собі сумнівних експериментів

Унікумів, які розробили свою чергову «революційну» систему тренувань, в інтернеті досить багато. І навіть багато вдалих. Ось тільки багато з них нерідко забувають, що їхня унікальна методика, в прямому сенсі унікальна, і далеко не факт, що буде настільки ж ефективна у вашій практиці.

Як вибрати максимально корисне джерело інформації?

Ідеальним варіантом, як і раніше, є консультація у професіонала. Як мінімум, ви завжди можете побачити «живу картинку», що на порядок сильніше дає відчуття довіри. Робота з тренером дозволяє поставити індивідуальне питання та отримати максимально деталізовану під вашу ситуацію відповідь.

На даний момент, програма в тренажерку для дівчат від фахівця даної галузі – це максимальна ефективність та швидкість отримання бажаної мети. Чого традиційно бажаємо всім клієнтам та гостям нашого сайту.