Друзі! Крута новина!

У нас відкрився новий напрямок – Силова Йога (Power Yoga).

Тренер – Анастасія Литвиненко.

Пройшла курс навчання у школі CorePowerYoga teacher’s training у Сіетлі (Ballard studio), а також у спортивній школі клубу Tetra.

Учасниця численних міжнародних конвенцій у т.ч RiminiWellness 2016.

Про напрямок:

Почавши з тіла, клас пропонує “розбудити” його плавно і гармонійно, не забуваючи ні про що важливого, що, може бути давно, просило про допомогу, коли Ви сиділи за кермом автомобіля, за комп’ютером, працювали у тренажерному залі, на кухні або просто стежили за дітьми.

До класу включені, як силові, так і статичні елементи фізичного навантаження, спрямовані не тільки на формування красивого рельєфу Вашого нового тіла, але так само на зміцнення м’язів спини і кора, які такі важливі для хребта, якому дуже “дістається” у повсякденному житті.

Клас проходить у середньо інтенсивному темпі і підходить практично для будь-якого рівня підготовки, фізичної форми, статі та віку людини.

У процесі тренування практикується три модифікації рівня складності та навантаження у виконанні будь-якої вправи цього класу. Вам буде доступне все, що Ви і Ваше тіло вважаєте за потрібне для себе вибрати на кожному з етапів оздоровлення та розвитку Вашого тіла.

Класи відбувається вівторок, четвер о 18.00 год. та субота – 12.00!

Перше пробне заняття – безкоштовно
Запис по телефону або у відділ продажу:
☎ (097) 574-66-86
☎ (066) 860-53-95
☎ (093) 569-05-29

Чекаємо на Вас на тренуваннях!