Ні для кого не секрет що регулярні фізичні навантаження мають сприятливий вплив на життя людини. Особливо в умовах сучасного малорухливого способу життя, який разом із засиллям рекламної пропаганди неправильного способу харчування, призводить до досить неприємних і шкідливих для самопочуття наслідків: надмірної ваги, проблем зі здоров’ям, а також втрати життєвої енергії.

Розуміючи цей взаємозв’язок, всі, кому небайдуже своє здоров’я – приймають рішення відвідувати тренажерний зал або різні спортивні секції, де за допомогою фізичних навантажень можна здійснити підтримку свого життєвого тонусу на належному рівні, або позбутися зайвої ваги. Все гранично зрозуміло та логічно.

А ось де думки відвідувачів оздоровчих комплексів починають розходитися, – так це у визначенні доцільності послуги персонального тренера. І оскільки ця тема є актуальною для новачків, ми вирішили об’єктивно підійти до цього питання та розглянути: чи справді необхідні професійні консультації кваліфікованого фахівця?

І почнемо ми з аналізу аргументів обох сторін за такими критеріями як:

  • Результативність;
  • Витрачений час;
  • Фінансова сторона.

Саме ці три категорії є найбільш суттєвими при прийнятті зваженого рішення з питання: «чи потрібен мені персональний тренер»? Досить просто чесно поставити собі низку питань з теми, що розбирається, і, не менш чесно, на них відповісти.

Результативність.

Постановка мети – це початкове питання, яке варто собі задати. Чого ви бажаєте досягти своїм відвідуванням тренажерного залу? І найголовніше – коли? Правильна сформулювавши для себе ці важливі моменти, ви вмить отримуєте найціннішу інформацію, а саме: чого вам не вистачає для отримання кінцевого результату.

І в першу чергу це стосується знань і умінь. Наскільки добре ви розумієте: що саме вам належить робити, як правильно підібрати та виконати необхідний комплекс вправ, а також наскільки це буде ефективно у вашому конкретному випадку? Особливо ці питання актуальні у тих випадках, коли інформація шукається в інтернеті, а практичного досвіду немає зовсім.

Для аналогії можна навести приклад з автомобілем. Погодьтеся, – можна переглянути незліченну кількість навчальних матеріалів про керування автомобілем та правила дорожнього руху, однак так і не доїхати до потрібної точки без наявності реального досвіду. Це небезпечно, як мінімум, для власного здоров’я. У той самий час, досвідченому автомобілісту, щоб доїхати до пункту призначення, зовсім необов’язкова присутність інструктора з водіння.

Висновок простий – якщо є реальна інформаційна база, заснована на особистому результативному досвіді, то послуги персонального тренера дійсно можуть бути зайвими. Однак якщо досвіду немає, а джерелом інформації служать статті з інтернету, які позбавлені обліку особистих фізіологічних та психологічних факторів – підтримка кваліфікованого фахівця має пряме відношення до реалізації поставленої мети.

Витрачений час.

Цей пункт також має пряме відношення до питання, що розбирається, оскільки багато хто вважає, що самостійні заняття займають набагато менше часу, а значить швидше приведуть до потрібного результату. До того ж, немає необхідності залежати від часу роботи конкретного тренера.

Щоб зрозуміти об’єктивність таких тверджень, варто знову повернутися до початкових питань: цілей і термінів. Адже всупереч поширеній думці, завдання досвідченого тренера зовсім не полягає у розтягуванні процесу. У цьому немає жодного сенсу, враховуючи той факт, що клієнт чудово бачить співвідношення своїх результатів та витрачених зусиль, а отже, і прогрес у цілому. Ніхто не захоче займатися з тренером, від якого немає результатів.

А ось невміння грамотно скласти особистий графік тренувань, раціону харчування і, власне, самого підходу до занять, навпаки, може не тільки збільшити витрату часу на відвідування спортивного залу, але й геть-чисто відбити бажання займатися фізичними вправами у принципі. Що насправді зводить нанівець, спочатку поставлену мету.

Ідеальним рішенням тимчасового питання буде вибір спортивного комплексу RDX, який має достатній штат тренерів, кожен з яких має не тільки професійну кваліфікацію, але і багатий викладацький досвід. Ви завжди зможете підібрати собі тренера у зручний для ваших тренувань час.

Фінансова сторона.

Безумовно, послуги персонального тренера коштують додаткових фінансових витрат. І якщо підходити до цього моменту відверто, то саме цей фактор і є основним каменем спотикання цієї теми. Адже погодьтеся, якщо прибрати вартість послуг за персональні консультації, ними користуватимуться практично всі. Шкода тільки, що за такого моменту на всіх бажаючих просто не вистачить кваліфікованих фахівців.

Ця тема не дарма подана в останню чергу, оскільки перш ніж обговорювати скільки коштують послуги персонального тренера, нам варто було пройтися за такими моментами як: наше здоров’я і наш час. Адже як не крути, а саме ці два фактори загальновизнано вважаються в системі цінностей на порядок вищими за гроші. Причому цілком логічно та обґрунтовано. Ні те, ні інше немає ціни.

А щоб ваше рішення не було висновком, заснованим на черговій статті в інтернеті, рекомендуємо відвідати наш центр фітнесу та боксу РДХ, де є чудова можливість пройти безкоштовне ознайомлення з командою наших фахівців та зробити свої висновки щодо роботи з персональним тренером на своєму особистому досвіді.