Друзі, раді представити вам новий клас у #RDXgym – TRX Stretch з Мариною Луценком.

Розклад класу: вт,чт – 20.00, вартість картки – 400 грн.

Про тренера :

Тренер міжнародного класу “TRX SUSPENSION TRAINING STC” (м. Київ, 24.02.2017). Також проходила навчання в Центрі підготовки тренерів «Анатомія», напрямок: «Інструктор групових програм, тренер ТRХ».(м. Санкт-Петербург, 01.06.2017 – 31.06.2017). Великий досвід проведення тренувань за напрямком стретчинг. Відвідування майстер класів та семінарів, знання методик проведення тренувань, основ медицини та фізіології. Індивідуальний підхід у роботі з різними віковими категоріями, а також рівнями фізичної підготовки.

Про клас: 

TRX + stretching = хороша комбінація 💪
На петлях ТRХ можна виконувати комплекс вправ, спрямованих на розтягнення м’язів та зв’язок, що сприяє підвищенню гнучкості тіла, покращенню кровообігу та зняттю напруги після силових тренувань. За рахунок зміни інтенсивності навантажень, а також комбінації різних видів розтяжки, в процесі роботи виявляються задіяні всі групи м’язів.
Структура тренування побудована за таким принципом: розминка для загального розігріву; комплекс вправ у розвиток гнучкості; зняття напруги та розслаблення всіх груп м’язів.

За допомогою петель TRX розтяжка перетвориться не тільки на приємне проведення часу, а також на цікаве тренування, в якому ви навіть спробуєте «зависнути» в повітрі в шпагаті і не тільки. Опора на петлі допоможе підтримувати ваші м’язи протягом тренування в розігрітому стані. Приємним бонусом до тренування є зміцнення м’язів спини.