Набір м’язової маси

Візьмемо двох людей з однаковим зростанням і вагою, але при цьому в одного будуть видимі жирові складки і в’яле тіло, а другий буде рельєфним і підтягнутим. Відразу висновок: щоб мати гарне тіло, недостатньо просто схуднути та вбиватися дієтами та виснажливими кардіотренуваннями, не важлива вага або розмір на бирці одягу, важливі форми, які відповідатимуть вашому уявленню про гарне тіло.

Як отримати це красиве тіло?

  1. Спочатку зганяємо жир, якщо він є: спеціальний комплекс вправ для швидкого спалювання жиру + правильне харчування: важливо отримати все необхідне, але дефіцит калорій
  2. Працюємо над формами та збільшуємо вагу за рахунок набору м’язової маси

Навіщо взагалі потрібно набирати м’язову масу?

М’язова маса дає потрібний нам рельєф: добре візуалізуються м’язи, видно прес, форми та пружність у всьому тілі. Також м’язова маса сприяє розвитку сили, що необхідно у пауерліфтингу та багатьох інших видах спорту. Багато хто, навіть ті, хто займається спортом, не прагнуть накачати м’язову масу, обмежуючись лише тренуваннями для підтримки активності та зміцнення здоров’я. Але якщо ви цілеспрямовано хочете мати рельєфне тіло, або навіть стати бодібілдером, потрібно детально розібратися, як правильно набрати м’язову масу, що для цього робити і як зберегти результат.

Як наростити м’язову масу

Багато професійних тренерів радять почати цей шлях з кабінету лікаря та здачі потрібних аналізів. Потрібно переконатися, що гормональна система працює як слід, і не перешкоджатиме набору м’язової маси.

Стимуляція зростання м’язів це тренування. Вона повинна бути інтенсивною і регулярною, і, найголовніше, з правильно підібраним комплексом. вправ. Вони можуть бути різними, але базуватися на основних групах, наприклад: присід, станова тяга, підтягування та жим стоячи. Ці багатосуглобові вправи включають у роботу більше м’язових волокон і є ефективнішими, ніж ізольовані вправи. Саме базові вправи істотно впливають на гормональний фон, за рахунок чого відбувається викид гормону росту в кров.

Важливим є і техніка виконання вправ. Цей пункт є обов’язковим для всіх, хто просто тренується для себе, і для тих, хто хоче наростити м’язову масу. Якщо вправа виконується неправильно, то необхідні роботи м’язи залишаються незадіяними, у результаті збільшити м’язову масу не вдасться. Більше того, це може призвести до травмування, що в свою чергу може призвести до скорочення тренувань або їх скасування.

Не забувайте про відпочинок та правильне харчування

Якщо ви ставите питанням, як набрати м’язову масу, то не варто зациклюватися тільки на вправах. Відпочинок і відновлення важливі не менше, ніж тренування, т.к. м’язи ростуть в основному вночі, під час сну відновлюється нервова система та з’являються сили для нових тренувань. Як вважаєте, що допомагає набрати м’язову масу? Звісно, правильний раціон. Потрібно правильно розрахувати не тільки калорійність страв, а й споживати необхідну кількість білка, жирів та вуглеводів. Також порадьтеся з тренером щодо використання харчових добавок, амінокислот та протеїну. Вони прискорять ріст. м’язів.

Де тренуватися?

Якщо у вас ще немає досвіду та потрібних знань, краще розпочати тренування у залі з тренером. Він підкаже, як набрати м’язову масу, побудує найбільш підходящу вам програму тренувань з урахуванням індивідуальних особливостей і поставлених цілей. В RDXGYM на вас чекає команда досвідчених професійних тренерів, а також всі необхідні тренажери та прекрасні умови для комфортних тренувань. Запасіться терпінням та рухайтеся до своєї мети, ми будемо з вами на шляху до тріумфу!