Сушіння тіла – це по-справжньому ефективний спосіб привести свою фігуру в підтягнуту та рельєфну форму. Перевірений часом комплексний підхід, включає спеціальну дієту, регулярні фізичні навантаження і своєчасний відпочинок.

Сукупність правильного застосування всіх цих пунктів дозволяє отримати бажаний результат у найкоротший термін. І якщо Ви вирішили спробувати цей спосіб на собі, то насамперед зверніть увагу на меню сушіння тіла для дівчат.

Основні правила дієти під час сушіння.

Відмова від жирної, борошняної та смаженої їжі

За рахунок відмови від прийому продуктів з високим вмістом жиру, простих вуглеводів та цукру у будь-якому вигляді, запускається процес вуглеводного голодування, в рамках якого організм почне заповнювати нестачу енергії за рахунок витрачання жирових відкладень.

Тому, поки йде сушіння тіла, дієта для дівчат повинна виключати всі жирні сорти м’яса, а також молочні продукти, що мають високий вміст тваринних жирів. І звичайно ж варто забути про смажену їжу, віддавши перевагу приготуванню на воді, парі та в духовці.

Поступовий вхід та вихід.

Важливий момент! Виключаючи зі свого раціону продукти харчування, що містять швидкі вуглеводи, потрібно пам’ятати, що не варто це робити занадто різко. Коли планується сушіння тіла, меню для дівчат повинне поступово переходити на харчування без простих вуглеводів.

Це правило також актуальне і на виході із сушарного режиму. Відновлювати колишній образ та раціон потрібно не відразу, а поетапно. Інакше може серйозно постраждати кишково-шлунковий тракт і, до того ж, ви дуже швидко повернетесь до того, з чого починали сушіння.

Регулярне харчування.

Поки триває сушіння тіла для дівчат, дієта повинна включати не менше 5 прийомів їжі на день, включаючи щільний сніданок і легкий протеїновий коктейль не пізніше ніж за 3 години перед сном. При цьому самі порції не повинні бути більшими, а інтервал між їжею якнайкоротше.

Якщо протягом дня планується тренування, то не варто їсти за пару годин до початку, а також через 1.5 години після занять. Надмірне почуття голоду можна компенсувати за рахунок води або спеціальних поживних коктейлів.

Доповнюйте їжу полівітамінами.

Якщо дієта сушіння тіла для жінок не включає достатньої кількості необхідних фруктів, подбайте заздалегідь про отримання необхідних вітамінів і мікроелементів з аналогових джерел.

Вживайте якнайбільше води.

2 літри чистої води на день допоможуть Вам подолати почуття голоду, прискорять процес природного метаболізму, допоможуть вивести шкідливі елементи з організму, а також виступатимуть у ролі профілактики целюлітних відкладень.

Суворий контроль за калорійністю споживаної їжі.

Дієта сушіння тіла для дівчат підбирається не тільки за принципом придатних для вуглеводного голодування продуктів, але також ґрунтується на строго певній кількості споживаних калорій.

Що стосується кілокалорій, то денна норма має становити не більше 40 одиниць на 1 кг ваги тіла дівчини. Причому основну масу від загальної їди повинні становити саме білки.

Як розрахувати споживання необхідних елементів?

Кількість необхідного вмісту білка та вуглеводів у тому чи іншому продукті можна вирахувати за спеціальними таблицями або дієтично калькуляторами в інтернеті. Усі розрахунки вмісту білків і вуглеводів у продукті виходять із розрахунку сирого, не приготовленого ще продукту.

Сушіння тіла для жінок: меню та пропорції.

Протеїнові продукти.

Відварене, запечене або приготовлене на пару м’ясо білої морської риби, кролика, індички, кальмара або курячої грудки будуть чудовим джерелом насичення організму необхідним білком.

Також підійде варений яєчний білок, горіхи і жирні види кисломолочної продукції (сир і сир). Підбираючи собі індивідуальне меню варто відштовхуватися від формули добового споживання 2-2.5г білків на 1 кг ваги тіла під час сушіння тіла.

Вуглеводна група продуктів.

Джерелом повільних та корисних вуглеводів Вам вірно послужать вівсяна, пшенична та гречана каша, а також коричневі сорти рису. Також у період сушіння можна поласувати натуральними цільнозерновими хлібцями.

Щодо розрахунку денної норми вуглеводів, то тут трохи складніше підібрати чітку пропорцію і варто звертати увагу на загальний фізичний стан. Почати варто з розрахунку 2г вуглеводів на 1кг ваги тіла, а потім поступово спочатку знижувати цю цифру з кожним новим тижнем дієти, а потім, навпаки, акуратно піднімаючи при виході з сушіння.

При цьому, потрібно уважно стежити за результатами схуднення. Нормальний результат – це 1 – 1.5 кг зниження ваги тіла на тиждень. Якщо вище, то це вже тривожний дзвіночок. Також не варто забувати, що повне вилучення жирів з раціону неприпустимо, оскільки жіночий організм просто нездатний повноцінно функціонувати без їхньої наявності.

Однак це не означає, що потрібно робити винятки у вигляді смаженого стейку зі свинини. Ідеальні варіантом може бути заправка салатів олією та вживання жирних горіхів.

Нюанси та винятки.

  • Період сушіння займає від 6 – 8 тижнів суворої відповідності програмі харчування та фізичних тренувань. Запасіться заздалегідь терпінням та емоційним контролем у вигляді підтримки близьких чи свого тренера.
  • Сушіння тіла підходить далеко не для кожної жінки! Ви повинні бути впевнені, що у вас все гаразд із роботою серцево-судинної системи та шлунково-кишкового тракту.
  • Ну а ще, ви повинні бути не вагітні і у вас має бути достатня м’язова маса, а також досвід правильного виконання необхідних вправ.
  • Якщо це перший досвід сушіння, то настійно рекомендуємо скористатися консультацією професійного дієтолога, який має досвід роботи в сушінні тіла для жінок.
  • Незважаючи на те, що сушиться можна і в домашніх умовах, результати в тренажерному залі дають вищий, швидший та безпечніший результат.