Як показує практика, стабільне бажання людства якнайшвидше і простіше позбутися ненависної надмірної ваги, як і раніше, є ідеальним маркетинговим інструментом у просуванні практично чого завгодно.

І якщо раніше, під цим «соусом», людям подавали відверту пустушку, то цього разу ситуація не така однозначна. Ще б пак, адже як рятівник від зайвих сантиметрів, тепер виступає і без того улюблений багатьма напій.

Однак чи впливає кава на схуднення насправді чи це просто черговий рекламний прийом для довірливих покупців?

Аналіз підозрюваного. Чи впливає кава на схуднення.

Насамперед варто звернутися до вже відомих раніше фактів про каву, і виділити ті якості, які справді можуть стосуватися заяви виробника про те, що їхня кава – користь для схуднення.

Отже, невелике розслідування підтвердило наявність у каві елементів, що сприяють спалюванню жирових відкладень шляхом прискорення обміну речовин. Однак знімати підозри ще зарано, оскільки у ароматного напою знайшовся і зворотний бік медалі, у вигляді ефекту, що зневоднює організм.

З чого випливає що бонуси прискореного метаболізму, відразу компенсуються надмірним поглинанням втраченої рідини, а отже, кава для схуднення, не можна назвати суцільною і очевидною перевагою.

Психологія фізіології. Не кава з імбиром для схуднення єдиною.

Ми майже впевнені, що матінка-природа, створюючи людей, явно не сподівалася на те, що в далекому майбутньому з’явиться зелена кава з імбиром для схуднення, і тим самим назавжди вирішить проблему надмірної ваги.

Але якщо великий задум справді полягав саме в цьому, то можна сміливо формулювати, що для схуднення також підходять: яєчний білок, сочевиця, чай, вода, перець чилі та навіть молоко.

Зрештою, всі ці продукти впливають на метаболізм не гірше, ніж той самий доофе без цукру для схуднення. Що правда не так трендово, але все ж таки.

Висновок. Кава має корисні властивості для схуднення, але не диво.

Ароматний і бадьорий напій, без якого добра половина людства нездатна до ладу прокинутися і як слід зосередиться на чомусь, безумовно має корисні властивості. Але не чарівними.

І як ви вже самі чудово зрозуміли, зняття з себе особистої відповідальності за образ та якість харчування за відсутності корисних фізичних навантажень не врятує жодної кави. Хоч чорний, хоч зелений. І звичайно ж, зайва вага, сама по собі, нікуди не подінеться.

Зате з цим завданням можна ефективно впоратися в нашому центрі фітнесу та боксу RDX, де на вас чекають по-справжньому реальні та корисні інструменти для схуднення, а також кваліфікована підтримка досвідчених фахівців.