Кожному, хто прагне мати здорове і красиве тіло, крім занять спортом, відпочинку та дієти, доводиться також стежити за безліччю взаємопов’язаних даних про свій фізичний стан.

Що не так і просто в наш, і без того перевантажений різноплановою інформацією час. За всім просто не встежиш. Зате з цим завданням чудово справляється спеціально розроблений для цих цілей фітнес трекер.

Що таке фітнес-трекер?

Фітнес трекер є мініатюрним гаджетом, який зручно кріпиться на руці у вигляді браслета. Власне, тому його часто і називають саме браслетом, або ж годинами.
Тому, якщо вас цікавило що таке фітнес браслет і в чому полягає його різниця від трекера, або «розумного годинника», то ні в чому. Все це просто різні варіації назви одного і того ж пристрою.

Як працює фітнес трекер.

Працює він просто чудово! 24 години на добу і 7 днів на тиждень цей маленький аналітик невпинно збирає, обробляє і передає на Ваш смартфон корисну інформацію про стан пульсу, витрачені калорії, пройдену відстань і навіть фази сну.

А допомагають йому в цій нелегкій справі, потужна літієва батарея із зарядом на місяць та диво бездротової технології Bluetooth, акуратно укомплектовані у мініатюрному корпусі із захистом від вологи та пилу.

Для чого потрібен фітнес браслет.

Отримані на дисплеї смартфона дані дозволяють Вам не тільки в реальному часі відстежувати важливу інформацію про стан свого здоров’я, але й ефективніше планувати майбутні тренування.

До того ж, оскільки працює фітнес браслет цілодобово, ви можете відстежити свої індивідуальні біоритми під час сну. Що тільки на перший погляд виглядає незначною якістю пристрою.

Насправді це унікальна і корисна властивість, оскільки сон є найважливішим фактором для Вашого здоров’я. Достатньо просто правильно організувати свій графік сну, і виставляти будильник через цей девайс.

Ще для чого потрібний фітнес трекер, то це для підрахунку витрачених калорій. А в окремих моделях навіть споживаних. Що також є незамінною допомогою у ретельному плануванні свого раціону.

Окрім аналізу та передачі ваших біометричних даних, ці пристрої мають також низку та інших корисних функцій. Наприклад, оскільки працює фітнес браслет xiaomi, за допомогою якого можна здійснювати дзвінки та передавати смс.

Наприкінці.

Фітнес трекер – це той самий випадок, коли популярність гаджета обумовлена не просто модою на чергову цифрову іграшку, а саме унікальністю та корисністю свого застосування.

Усім, хто цікавиться своїм здоров’ям та бажає збільшити ефективність своїх поточних тренувань, варто розглянути для себе варіанти придбання даного гаджета та переконається в цьому самостійно.