У пошуках ідеального рішення, як позбавити своє тіло від непотрібних кілограмів, можна запросто заплутатися в безлічі запропонованих інтернетом рішень, серед яких нерідко зустрічаються не просто малоефективні способи, але часом навіть і шкідливі.

І щоб позбавити вас втрати часу на пошук потрібної інформації, а також позбавити від НЕпотрібної, ми рекомендуємо звернути вашу увагу на фітнес. Адже з усіх запропонованих у сучасній практиці скидання зайвої ваги способів, фітнес для схуднення, як і раніше, утримує свої лідируючі позиції.

Що власне і не дивно з огляду на те, що фітнес є повноцінним комплексом занять, які, крім своєї доведеної практичними результатами ефективності, мають грамотно збалансований баланс комплексів вправ, де кожен зможе підібрати для себе оптимальний варіант тренувань.

Основні переваги.

Ключовими перевагами, якими володіє правильне фітнес тренування для схуднення, є такі фактори як:

 • Регулярні фізичні вправи, які є чудовою профілактикою малорухливого способу життя сучасної людини;
 • Багаторазове збільшення ефективності природного процесу спалювання організмом зайвих калорій;
 • Позбавлення ефекту обвислої шкіри, який нерідко проявляється при різкому зниженні ваги без регулярних фізичних навантажень на певні групи м’язів;
 • Ну нарешті, це досить якісний спосіб підняти емоційне тло і тримати його на належному рівні, що також є важливим фактором для повноцінного способу життя.

Які види фітнесу існують?

Найбільш популярними видами сучасного фітнесу можна назвати такі напрямки як:

 • Заняття йогою;
 • Фізичні вправи зі снарядами у спортивному залі;
 • Звичайна та танцювальна аеробіка;
 • Класичний фітнес
 • Каланетика;
 • Кросфіт;
 • Пілатес.

І звичайно ж, кожен із цих напрямків має свої унікальні особливості, переваги та недоліки в порівнянні з один одним.

Як визначити, що саме вибрати?

Перш ніж відповісти на запитання: «який вид фітнесу найефективніший для схуднення?», варто визначиться з кількома важливими пунктами, які й будуть згодом своєрідним фільтром для відбору найкращого варіанта з сучасних видів фітнесу.

Ритм життя.

Якщо ваш графік навчання або роботи, а також наявність домашніх і особистих справ є досить щільним, то природно варто розглянути лише ті варіанти, які дозволять вам тренуватися без шкоди для повсякденного ритму. Це може бути фітнес аеробіка для схуднення в домашніх умовах. Що суттєво заощадить ваш час як мінімум на проїзд до найближчої спортивної зали.

Тимчасові та якісні рамки.

Від того які вам потрібні результати і в якому проміжку часу, також залежить вибір найбільш підходящих тренувань. Оскільки кожен із видів фітнесу має різну тимчасову результативність, а також вираженість ефекту на певній групі м’язів. Тому перед вибором потрібного напрямку, ретельно продумайте, як ви хочете виглядати і як швидко.

Емоційний настрій.

Так-так, це також можна вважати важливим фактором при виборі того, який вид фітнесу вибрати для схуднення. Адже комусь подобається групові заняття у колі таких самих націлених на результат однодумців, а комусь більше до вподоби відсутність зайвих очей під час виконання комплексу вправ.

Фізіологія.

Фітнес комплекс вправ для схуднення має ідеально підходити під ваш поточний фізичний стан та індивідуальний для кожної людини процес метаболізму. І якщо ви не впевнені в об’єктивності власної оцінки цих факторів і не хочете нашкодити собі, варто звернутися до професійного тренера за консультацією.

Ідеальний варіант фітнесу для схуднення.

Найефективніший фітнес для схуднення – це коли ви чітко знаєте чого і коли хочете, розумієте своє тіло, працюєте з професійним обладнанням та під керівництвом досвідченого тренера, який не тільки спрямовує ваші зусилля у потрібне русло, але також є потужною емоційною підтримкою. І наш центр фітнесу та боксу RDX надає весь цей перелік необхідних пунктів для вашого здоров’я, краси та чудового настрою.