Багато хто з тих, хто у своєму прагненні мати здорову і красиву фігуру, як інструмент для досягнення бажаного розглядає такий напрямок як фітнес, нерідко запитують, наскільки може бути ефективний домашній фітнес для схуднення.

І в цій статті ми докладно розглянемо такі ключові питання як: що він являє собою, з чого складається, а також який баланс переваг і недоліків він має щодо класичного варіанту занять у спортивному залі.

Що є фітнес вдома для схуднення.

Той самий комплекс фізичних вправ, орієнтованих активацію і подальшу стимуляцію ефективного спалювання непотрібних жирових скупчень, і навіть збільшення емоційно-фізичного тонусу загалом. Загалом, у фізіологічному плані все теж, що й у залі, тільки в домашніх умовах.

Що потрібно для домашніх занять?

Крім природного бажання і часу в розмірі 3-5 годин на тиждень, фітнес в домашніх умовах для схуднення вимагає мати такі пункти як:

  • Простір для тренувань;
  • Інструменти для роботи з певними групами м’язів;
  • Правильний емоційний та психологічний настрій;
  • Дотримання режиму навантажень та відпочинку;
  • Слідування раціону харчування, орієнтованого на спалювання непотрібних сантиметрів.

З чого починати?

Насамперед вам знадобиться інформація про домашній фітнес. І одержати її можна самостійно в інтернеті. Однак відразу хочемо відзначити, що процес ефективного схуднення є виключно комплексним підходом. А отже, шукана Вами інформація також повинна включати повний список рекомендацій не тільки за вправами, а й за режимами відпочинку та харчування.

В ідеалі варто скористатися професійною консультацією досвідченого фахівця. Адже жодна стаття в інтернеті, за всього бажання, не може дати по-справжньому якісну стратегію під фітнес для схуднення в домашніх умовах, без урахування Вашої унікальної фізіології.

Процес тренувань та вправи.

Будь-які вправи для схуднення вдома обов’язково повинні починатися з ретельної розминки, яка готує Ваші м’язи до майбутніх навантажень, а також запускає процес більш ефективного обміну речовин в організмі.

До розминочних вправ можна віднести обертальні рухи рук, ніг, а також усіх сполучних суглобів, оскільки правильне тренування фітнеса зачіпає всі ці області і є шанс отримання розтягування або навіть травми.

Наступним етапом рекомендується дати навантаження на верхню частину тіла. Для цього ідеально підійдуть варіанти класичних віджимань від статі та виконання серії підходів на прес на зміцнення черевного та спинного м’язового корсету.

Роботу з верхньою частиною тіла варто завершити нахилами для зняття м’язових затискань і розтяжки перед серією наступних вправ, орієнтованих вже на нижню частину і підходи зі стрибками, випадами на коліно і класичними присіданнями.

Також не варто забувати, що фітнес вправи для схуднення в домашніх умовах обов’язково варто закінчувати ґрунтовно розтяжкою всіх частин. Для цього ідеально підходять шпагатні розтяжки та прогини містком.

Домашній фітнес – переваги та недоліки.

Тепер поговоримо про ключові відмінності цих двох напрямків фітнесу та почнемо з перерахуванням позитивних сторін фітнесу в домашніх умовах.

Отже, переваги:

Економія коштів.

Очевидний плюс без додаткових коментарів.

Економія часу.

Особливо актуально для людей із щільним графіком режиму дня або якщо поблизу немає відповідного залу.

Психологічний фактор.

Ідеальний варіант для інтровертів, які не дуже люблять виконувати вправи в публічних місцях.

Тепер про недоліки:

Незручні або в принципі неможливі домашні умови.

Починаючи від відсутності спокійної атмосфери без відволікання на близьких та закінчуючи елементарним браком комфортного простору для тренувань.

Допуск непомітних, але значних помилок.

Відсутність поряд досвідченого консультанта чи товариша, який зміг би вказати вам на помилку у виконанні вправ, є ще однією причиною зниження ефективності домашнього фітнесу.

Психологічний фактор.

Так-так, палиця з двома кінцями. І зовсім не тому, що йдеться тепер про екстраверти, яким подобається, коли на них дивляться під час вправ. Просто атмосфера занять у спортзалі має свою неповторну енергетику, яка збільшує результативність.

Ефективний спосіб зробити правильний вибір.

Наш центр фітнесу та боксу RDX надає кожному безкоштовну можливість провести пробне тренування, щоб оцінити переваги та вигоди Ваших занять за підтримки нашої команди фахівців, професійного обладнання та здорової мотивуючої на досягнення високих результатів атмосфери. Ну а потім порівняйте з тренуванням у домашніх умовах та зробіть свій правильний вибір.