Зали для фітнесу в Харкові від RDX Gym

Фітнес – це просто хобі, а ціла філософія життя. Заняття фітнесом гармонійні та естетичні, вони створюють відчуття свята! Групові заняття – це чудовий варіант для тих, кому цікаво тренуватися у компанії однодумців. Завдяки різним фітнес напрямкам, яких з кожним роком стає все більше, тримати себе у формі стає набагато легше та цікавіше. Фітнес – це можливість відчути себе здоровішим, навчиться контролювати своє тіло та покращити настрій.

Загалом фітнес напрямки можна поділити на 3 групи:
аеробні – кардіо вправи, спрямовані на спалювання калорій;

 • силові – комплекс вправ, спрямованих на підкачування м’язів;
 • “mind body” (розумне тіло), яке включає пілатес, йогу і стретчинг.

 

У фітнес-клубі “RDX” розташовані затишні просторі зали для групових занять. Панорамні вікна, потужна система вентиляції та клімат-контроль забезпечать Вам найкомфортніші умови для тренувань. У залі представлено різноманітне фітнес спорядження, яке під керівництвом наших кваліфікованих фітнес-інструкторів перетворюється на ефективний інструмент формування гарної фігури.

У залах проходять різні фітнес заняття як із динамічним, так і статичним ухилом. У розкладі Ви знайдете різні силові та аеробні класи, тренування, спрямовані на розвиток гнучкості та танцювальні напрямки. Представлені програми не мають обмеження за віком чи вагою, до того ж є оздоровчими. Ви зможете привести м’язи в тонус, зміцнити серцево-судинну систему, зменшити вагу. Залежно від тих результатів, яких Ви плануєте досягти, а також залежно від ваших особистих уподобань, фахівці нашого клубу підберуть для Вас найбільш ефективну програму.
Незалежно від того, який вид тренування Ви оберете, починати необхідно з уроків з низькою інтенсивністю, а потім переходити до вищого рівня складності, послідовно розвиваючи фізичні якості.

Якщо Ви прийшли вперше, не варто турбуватися про те, що Ви, можливо, не зможете швидко освоїти всі вправи і можете не встигати за темпом. Тренер надасть Вам особливу увагу і ви швидко звикнете до інтенсивності тренування. Наша команда фітнес тренерів завжди розповість та покаже, як необхідно правильно тренуватися, розподіляти навантаження та як працювати над проблемними ділянками. Пам’ятайте, єдиний і гарантований спосіб змінити фігуру та розвинути різні фізичні якості – це поєднання регулярних тренувань, правильного харчування та психологічного настрою! Ваше бажання та наші знання та досвід дадуть максимальний результат!

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 09:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00