Інформація про тренера фітнесу та боксу RDX Gym

Інструктор із функціонального тренінгу, Інструктор тренажерного залу.

Булычев Юрий

Про себе

У 6 років старші товариші за руку відвели до секції футболу “Локомотив”. Так і почалося моє офіційне спортивне життя. Із підліткового віку відвідував тренажерний зал. У 19 років потрапив професійний футбол. 16 років професійного спорту. Паралельно футбольним тренуванням відвідував тренажерний зал. Як планові командні тренування, і самостійно підтримки оптимальної форми. Тренажерний зал, тренування з функціонального тренінгу, відновлення після травм. Готовий поділитися спортивним досвідом, прекрасною фізичною формою та гарним настроєм! 🙂

Досягнення

 • Багаторазовий переможець та призер міських, національних та міжнародних турнірів з футболу.
 • Бронзова призерка Другої ліги України з футболу сезонів 2004/2005, 2017/2018
 • Срібна призерка Другої ліги України з футболу сезону 2005/2006
 • Учасник Другої, Першої, Прем’єр-ліг України, Прем’єр-ліги Азербайджану з футболу
 • Кращий гравець ПФК Сімург (Азердайджан) сезону 2009/2010
 • Член символічних збірних Першої та Другої ліги України за підсумками сезонів.
 • Учасник Ліги Європи УЄФА
 • Срібний та бронзовий призер з пожежно-прикладного спорту

Освіта

 •   Next Level Academy. Методики та практика GYM.
 •  Next Level Academy. Дієтологія

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 09:00 – 17:00
  Нед.: 10:00 – 15:00

  Leave your comment