Інформація про тренера фітнесу та боксу RDX Gym

Тренер групових програм, Тренер з тайського боксу.

Богданов Виктор

ПРО СЕБЕ:

Бойовими мистецтвами завжди цікавився більше, ніж решті! Книги, фільми, журнали, ігри, мультики все, що пов’язано з бойовими мистецтвами! Завжди дивився на бійців із захопленням, був фанатом Брюса-Лі, Стівена-Сігала, Тоні Джа, Була-Янг.

У шкільні роки у 6-7 класі я ходив на баскетбол, грати я вмів, але було тяжко, дуже дрібний був! Бувало, що я залишався після тренування залишати м’яч в кільце. У якийсь із днів прийшли хлопці на тайський бокс, у них починалося тренування години через пів після нас, зазвичай я йшов відразу коли вони приходили, але чомусь того дня вирішив залишитися і подивитися на тренування.

Мені були цікаві завжди бойові мистецтва, оскільки мій батько тоді був костоправ у команді бійців без правил, в оточення батька були переважно спортсмени та бійці, дядько займався боксом. Втім прикладів багато.

Подивившись тренування до кінця я отримав велике захоплення! Мені сподобалося! Під час тренування молодшої групи прийшли хлопці зі старшої, вони всі між собою спілкувалися, щось обговорювали, з минулих тренувань. Хтось розминався, хтось бив грушу, вкладаючи кожен удар так що стіни в школі тряслися, хтось стрибав на скакалці, хтось робив бій з тінню виконуючи чіткі амплітудні та красиві удари, які я бачив тільки в кіно, хтось розтягувався, хтось стояв просто спілкувався Хтось танцював не зрозумілі мені рухи (я потім дізнався що це вай-кру, танець тайських боксерів. Можу сказати одне, мене це вразило!

Прийшовши додому, попросив батька відвести мене на тайський бокс і він погодився.

Радий надихнути і Тебе цим красивим видом спорту – чекаю на тренуваннях.

Досягнення:

 • Чемпіон України з кік-боксингу;
 • Чемпіон України з тайського боксу;
 • Призер чемпіонату Європи з Кік-джитсу;
 • Призер чемпіонату України з бойових видів спорту;
 • Багаторазовий чемпіон Харківських турнірів та обласних змагань з тайського боксу, мма, кік-боксингу, боксу;
 • Спортивний досвід понад 10 років;
 • Дипломований спеціаліст у сфері фізичного виховання
 • Досвід тренувань з дітьми та дорослими.

 

Тренерський стаж:

 • 4 роки

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 09:00 – 17:00
  Нед.: 10:00 – 15:00

  Leave your comment