Тренування для схуднення у Харкові від RDX Gym

Хочете привести своє тіло в ідеальні пропорції якнайшвидше? Тоді наш тренінг спрямований на схуднення – це те, що вам потрібно! Досвід наших тренерів, підтверджений численними практичними результатами, гарантовано допоможе Вам досягти високих результатів у максимально стислі терміни.

Персональные тренировки в тренажерном зале от RDX Харьков

Як відомо, представниці прекрасної половини людства – вельми емоційні створіння. Особливо коли йдеться про їхні бажання. І не секрет, що цією особливістю жіночої психіки чудово користуються професійні маркетологи, а також різноманітні шахраї, які під соусом грамотно поданої рекламної інформації продають охочим схуднути клієнткам, у кращому випадку, малоефективний засіб.

Саме так! Всі ці чудо-таблетки, які, за запевненням розповсюджувача, за лічені дні спалюють непотрібні кілограми і наводять Ваше тіло в бажані форми – не більше ніж рекламний трюк, а часом і пряма загроза для здоров’я, оскільки хімічні експерименти з фізіологією просто протиприродні для організму.

Реальний, перевірений часом варіант.

Досягти потрібного результату можна шляхом комплексного підходу в таких областях як особиста мотивація, режим та раціон харчування, ефективні фізичні навантаження, а також правильний відпочинок. Саме за такого сукупного підходу можна досягти бажаних обсягів без втрати здоров’я та у потрібні терміни.

Наш центр пропонує всім охочим ефективно та безпечно скинути зайву вагу, функціональний тренінг для жінок, ключовою особливістю якого є живий формат навчання від практикуючих тренерів із багаторічним досвідом навчання у цій сфері.

Проста та зрозуміла вигода.

Замовляючи цю послугу, ви отримаєте максимально підібрану під ваші індивідуальні параметри інструкцію безпосередньо від тренера, який згодом і займатиметься процесом просування вашого прогресу на шляху до поставлених цілей.

І як показує наша практична статистика, заснована на успішних результатах наших клієнток, саме такий підхід є найбільш оптимальним та комфортним для жінки способом, не підриваючи своє здоров’я та не зношуючи організм, отримати бажаний результат у найближчому майбутньому.

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00
  2

  RDX GYM WHITE

  Адрес

  ул. Академика Барабашова 36В

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим работы
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00