Тренування для набору м'язової маси у Харкові від RDX Gym

Незважаючи на засилля інтернет реклами, що пропонує препарати сумнівної якості, одним з найбільш ефективних способів швидкого і, що важливо, здорового набору м’язової ваги – є виконання рекомендацій від досвідченого тренера. І ми, в рамках нашого тренінгу, готові надати Вам справжніх професіоналів своєї справи, а також всі необхідні ресурси нашого центру.

Кроссфит в Харькове от RDX

Всупереч поширеній думці, прагнення чоловіка підтримувати свою фізичну форму на високому рівні зумовлено далеко не рекламним пафосом, в якому фігурує рельєф і красива постать, а скоріше давнім, що передається на генетичному рівні розумінням, що здоровий дух може бути лише у здоровому тілі. І сучасні реалії малорухливого способу життя як ніколи чітко підтверджують цю стару приказку.

Не потрібно бути професійним аналітиком, щоб побачити як життя в мегаполісі, під постійним обстрілом рекламної пропаганди нездорового способу життя, робить тіла чоловіків млявими та аморфними та слабкими. Для цього просто достатньо подивитися на всі боки. Фізично розвинені, здорові чоловіки вже нині стають рідкісними винятками, і є зазвичай фітнес-тренерів, акторів та інших публічних особистостей.

Бути винятком означає бути сильним.

Незважаючи на відверто рекламний слоган даного підзаголовка, це твердження, на даний момент є чистою правдою. Адже відсутність у чоловіка фізично розвиненої м’язової маси і як наслідок низький рівень енергії та тестостерону зараз зустрічається в переважній більшості. І якщо ви все ж таки бажаєте бути винятком з подібних правил, то наш rdx центр фітнесу та боксу готовий надати вам цілий спектр послуг зі створення Вашого здорового та сильного тіла.

Здоров’я, час, гроші.

Якщо ці цінності для вас мають значення, то наш функціональний тренінг для набору м’язової маси є однією з кращих пропозицій для тих, хто цінує високу результативність, безпеку свого здоров’я, і звичайно ж мінімальні витрати дорогоцінного часу. Багаторічний, практичний досвід наших тренерів ідеально відповідає всім цим критеріям та дозволяє підібрати під кожного клієнта індивідуальну стратегію безпечного набору якісної м’язової маси у максимально стислі терміни.

Бажаєте записатися?
Чи потрібна on-line консультація?
Виникли питання?

Мережа фітнес клубів RDXgym – це функціональна платформа для спортивних досягнень. Наша мета: через різноманітність обладнання + потужний тренерський склад закохати кожного у спорт та активний спосіб життя.

Це спортивна атмосфера для однодумців, які приходять отримати заряд енергії для досягнень не лише у спорті, а й у особистому житті.

  RDX Gym – це фітнес-центр нового покоління для всієї родини!

  Многофункциональная платформа
  Багатофункціональна платформа

  Лінійка базового обладнання вбудована в низку нових важільних тренажерів та станцій, які націлені як на опрацювання груп м’язів, так і на розвиток фізичних якостей людини — витривалості, швидкості, сили, координації. У залах RDX GYM кожна зона доповнює одна одну, що дозволяє розвиватися відразу в кількох напрямках.

  Сервисная поддержка для клиентов
  Персональний менеджер

  Кожен клієнт має постійну сервісну підтримку від особистого менеджера. Менеджер піклується про рівень задоволеності послугами, надає консультації щодо клубних карток та актуальних цін, допомагає вирішити різні сервісні ситуації. Твій менеджер завжди на зв’язку з тобою і готовий вирішити будь-яке питання.

  Профессиональные тренера
  Тренерський склад

  У клубі працюють лише штатні тренери, що дозволяє підтримувати високий рівень послуг та стандартів персонального та групового тренінгу. Постійно навчати та підвищувати кваліфікацію. Ми сміливо можемо гарантувати результати.

  Удобное мобильное приложение для записи
  Мобільний додаток

  Кожен член клубу отримує доступ до індивідуального мобільного додатку: можливість online контролювати особистий рахунок, заморозити картку, записуватись на тренування, отримувати пропозиції та новини від клубу. Поповнювати депозитний рахунок. Немає необхідності носити із собою пластикову картку.

  Для новичков и профессиональных спортсменов
  Доступність та гнучкість

  Тренувальні зони та рівень тренерів дають можливість тренуватися як любителям фітнесу, так і професійного спортсменам: у клубі тренуються професійні команди з футболу, єдиноборств, парашутного спорту, а також команди з перекладів IT-компаній міста.

  Тренировки для активных людей
  Спільнота

  Ядро нашої цільової аудиторії — прогресивна молодь із активною соціальною позицією, що формує потужний нетворкінг та корисні зв’язки.

  Обери свій RDX Gym

  RDX GYM – це мережа фітнес клубів, що працює у сфері фітнес послуг у Харкові! Основною ідеєю фітнес клубу RDX GYM є можливість заняття спортом для будь-кого. У нас найкращі ціни на клубні карти та додаткові послуги серед спортивних клубів міста Харків у цьому сегменті.

  1

  RDX GYM RED

  Адреса

  вул. Богдана Хмельницького 29

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим роботи
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00
  2

  RDX GYM WHITE

  Адрес

  ул. Академика Барабашова 36В

  Телефон

  +38 (066) 860 53 95

  Режим работы
  Пн. – Пт.: 07:00 – 21:00
  Сб.: 08:00 – 17:00
  Вс.: 10:00 – 15:00